پرسپولیسی‌ها هر جایزه‌ای گرفتند لایق آن بودند/از پیشنهاد به دالیچ هیچ اطلاعی ندارم

......

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر من را درباره بهترین‌های ایران پرسیدند و من به سید جلال به عنوان بهترین بازیکن و دفاع رای دادم چون حقش بود.

به گزارش سایت مدال ، برانکو ایوانکوویچ بعد از انتخابش به عنوان بهترین مربی سال گفت: قبل از هر چیز خیلی خوشحالم که موفقیت های زیادی داشتیم و به کسانی که جایزه بردند تبریک می گویم و به خصوص به پرسپولیسی ها چون این تلاش و وحدت ما را نشان می دهد. از آقای گرشاسبی و کادرفنی خودم هم تشکر می‌کنم و از بازیکنان هم ممنونم چرا که بدون آنها به این موفقیت نمی رسیدیم. همچنین از هواداران که ما را حمایت کردند ممنون هستم و خوشحالم بابت شادی آنها و همه تلاش ما برای آنهاست. به این شرایط افتخار می‌کنم چون حفظ قهرمانی از رسیدن به آن سخت تر است. جوایز امشب نتیجه همگون بودن و وحدت ما بود.

وی ادامه داد: همه جوایزی که گرفتیم استحقاقش را داشتیم چون قاطعانه قبل از پایان فصل قهرمان شدیم و همه بازیکنانم که امشب جایزه گرفتند مستحق آن بودند. البته استقلال هم بازیکنان خوبی دارد و می‌توانم از چشمی، جباروف، ابراهیمی و ... دارد اما ما قهرمان بودیم و بهترین فرم خودمان را نشان دادیم. این انتخابات همه کارشناسان و صاحب نظران بوده و انتخاب ما نبوده است.

برانکو درباره رویارویی با مسلمان و اینکه آیا با او رودررو شده و به نظر می‌رسد مسلمان از بهترین پاسور شدن جباروف ناراحت شده گفت: چرا نباید با او سلام علیک کنم؟ من درباره جزییات حرف نمی زنم اما کارشناسان این نفرات را انتخاب کردند و نتیجه آن را دیدید.

وی در خصوص اینکه سیدجلال حسینی گفته بود سوالی از او درباره بهترین‌ها پرسیده نشده و آیا نظر شما را در این باره خواسته بودند افزود: بله از من سوال کردند و به سید جلال به عنوان بهترین بازیکن و دفاع رای دادم چون حقش بود.

برانکو درباره سوپر جام و اینکه شاید زمان جدیدی برای برگزاری این بازی مشخص شود هم اظهار داشت: از چیزی خبر ندارم. برنامه بازی ها ۲ ماه قبل دست ما رسید و بر اساس آن برنامه ریزی کردیم. خوشحال می شدیم نتیجه اعلام شده در زمین رخ می داد اما برای بازی بعدی وقت نیست. اردوهای تیم ملی، بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و بازی های مختلفی هست و برای برگزاری این بازی وقت نیست. برای من این بازی تمام شده است.

سرمربی پرسپولیس درباره رفتن رفیعی به فولاد گفت: الان چه باید بگویم؟ او در نیم فصل بازیکن ما خواهد بود و بهتر بود در هر تیمی باشد بازی کند. چرا درباره شیری نمی پرسید؟

وی درباره اینکه دالیچ پیشنهاد تیم ملی ایران را رد کرده اظهار داشت: من این موضوع را نمی دانم و از آن خبر ندارم. فقط می دانم تا یک ۱۰ روز بعد دالیچ تصمیمی ندارد و حتی مشخص نیست سرمربی کرواسی بماند.

برانکو درباره مطالباتش هم گفت: شما برای من عزیز هستید و الان وقت این سوالات نیست. بعدا در این باره سوال کنید.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال