پرسپولیسی ها همچنان منتظر مطالباتشان

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت باشگاه پرسپولیس با گذشت بیش از یک هفته از اعتصاب بازیکنانش هنوز نتوانسته پرداختی به آنها داشته باشد و این مسئله ناراحتی آنها را در پی داشته است ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت باشگاه پرسپولیس با گذشت بیش از یک هفته از اعتصاب بازیکنانش هنوز نتوانسته پرداختی به آنها داشته باشد و این مسئله ناراحتی آنها را در پی داشته است ...

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت باشگاه پرسپولیس با گذشت بیش از یک هفته از اعتصاب بازیکنانش هنوز نتوانسته پرداختی به آنها داشته باشد و این مسئله ناراحتی آنها را در پی  داشته است. طبق وعده ای که به سرخپوشان از سوی مسئولان این باشگاه داده شده آنها همچنان منتظرند قبل از بازی دوشنبه هفته جاری با الوحده، باقی مانده مطالبات شان را دریافت کنند و این در حالی است که حساب باشگاه پرسپولیس همچنان مسدود است.

مسئولان حقوقی باشگاه پرسپولیس در هفته گذشته خیلی تلاش کردند حساب این باشگاه را باز کنند اما حقیقت این است که باشگاه پرسپولیس شاکی شخصی دارد و تا زمانی که رضایت او جلب نشود حساب این باشگاه هم باز نخواهد شد. دلیل مسدودی حساب باشگاه پرسپولیس هم برمی گردد به بدهی یکی از مدیران پیشین این باشگاه به یک فرد که مبلغ آن 250 میلیون است. فرد شاکی این مبلغ را به خواسته مدیر اشاره شده به عنوان قرض در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار می دهد و وقتی به پول خود نمی رسد از این باشگاه شکایت می کند. نتیجه شکایت فرد شاکی از باشگاه پرسپولیس مسدود شدن حساب این باشگاه شده است و تا زمانی هم که مبلغ اشاره شده به این فرد پرداخت نشود بعید است حساب باشگاه پرسپولیس باز شود.

بازیکنان پرسپولیس در روز های اخیر مدام پیگیر مطالبات خود هستند و مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز به آنها قول داده اند به محض اینکه مشکل مسدودی حساب باشگاه برطرف شود آنها بخشی از مطالبات شان را دریافت خواهند کرد. دیدار با الوحده شاید آخرین بازی فصل سرخپوشان باشد از این رو آنها نگران این هستند که پرداخت طلب شان به روز های آینده موکول شود و اصرار دارند تا قبل از این بازی به پول خود برسند.