پرسپولیس-آلومینیوم به تعویق می‌افتد؟

دیدار تیم‌های پرسپولیس تهران و آلومینیوم اراک با دقایقی تاخیر نسبت به زمان اعلام شده، برگزار می‌شود....

به گزارش "ورزش سه" رقابت‌های هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی قرار است برگزار شود که دیدار تیم‌های استقلال و سایپا در ورزشگاه دستگردی تهران، دیدار افتتاحیه هفته خواهد بود و قرار است از ساعت ۱۹:۵۰ پیگیری شود و پخش مستقیم از شبکه سوم سیما دارد.

با این‌حال فشردگی رقابت‌های لیگ برتر باعث شده تا بازی حساس پرسپولیس و آلومینیوم اراک نیز در ساعت ۲۰:۵۵ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود و این مسئله مدیران صداوسیما را وارد چالش کرده و هم‌چنین مورد اعتراض باشگاه پرسپولیس هم قرار گرفته است.

چرا که براساس برنامه‌ریزی قرار بود نیمه اول بازی تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم از شبکه ورزش پخش شود و پس از اتمام دیدار استقلال و سایپا، نیمه دوم از طریق شبکه سوم سیما به صورت زنده پخش شود؛ اما حالا با توجه به اعتراضات صورت گرفته و هم‌چنین نامه‌نگاری باشگاه پرسپولیس، قرار است بازی باتاخیر انجام شود.

در واقع به جای ساعت ۲۰:۵۵، دیدار تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم اراک از ساعت ۲۱:۳۵ در ورزشگاه آزادی تهران پیگیری خواهد شد و هر دو نیمه این مسابقه نیز از شبکه سوم سیما پخش می‌شود؛ ضمن آن‌که علاقه‌مندان به تماشای این مسابقه، می‌توانند به صورت زنده و مستقیم از طریق سایت و اپلیکیشن آنتن نظاره‌گر این مسابقه حساس و دیگر دیدارهای مهم هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران باشند.

تگ ها


پرسپولیس تهران آلومینیوم اراک