پرسپولیس از طریق قانونی مشکلات را حل می‌کند

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مدعی شد که این باشگاه در تعامل در فدراسیون فوتبال به دنبال حل مشکلات و موانع خصوصا در بحث محرومیت نقل و انتقالاتی خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر و در شرایطی که این باشگاه در انتظار ثبت بازیکنان جدید خود بود، اعلام کمیته تعیین وضعیت در خصوص مطالبات بازیکنان داخلی باعث شد تا از ثبت بازیکنان تازه وارد محروم بمانند. اکنون علیپور، عضو هیات مدیره باشگاه در این خصوص اینطور توضیح داده است: پرسپولیس سال سختی را پشت سر می گذارد. تیم و کادرفنی کار سختی را دنبال کرده اند و کار بزرگی را با حضور در فینال آسیا و بعد از آن در لیگ به خوبی کار را پیش بردند. در کنار تیم، هیات مدیره و مدیرعامل هم مرتبا مشکلاتی که به وجود آمده و خواهد آمد را پیگیری می کند. مشکلاتی که برای یک روز و ... نبوده و علیرغم تلاشی که مدیران گذشته برای حل مشکلات داشته‌اند، این شرایط سخت شکل گرفته است. موضوع اخیر ما هم بسته شدن پنجره باشگاه از طریق فیفا بود که حل شد و پول پرداخت شد. الان یک سری بازیکنان داخلی هستند که نمی توانیم بگوییم حق شان نیست و تمام کسانی که تلاش کردند و حضور داشتند، حق شان است به مطالبات خود برسند. باشگاه هم باید این مشکلات را حل کنند. 

وی درباره اینکه آیا مبلغ بدهی ۳۰ میلیاردی که فدراسیون مدعی آن شده را تایید می‌کند گفت: من لیستی را ندیدم. البته فکر نکنم ۳۰ میلیارد باشد.

وی درباره اینکه این باشگاه نتوانسته به دلیل این مشکل قرارداد ترابی را ثبت و از او سود ببرد گفت: در هر صورت مواضع باشگاه تابع فدراسیون فوتبال است و در همه دنیا هم همین است. ما در حال رایزنی هستیم و قانونی کار را پیگیری می کنیم. فدراسیون هم انشاالله کمک کند و از طریق قانونی این مشکلات حل شود. به دنبال تامین منابع مالی برای حل این مشکلات هستیم. باشگاه پرسپولیس باشگاه بزرگی است و باشگاه بزرگ همیشه مشکلاتی دارد. خدا را شکر اما که باشگاه به آرامشی رسیده و گروه مدیریتی به خوبی کار را هدایت می کند. کادرفنی و بازیکنان هم در مسیر خود به دنبال نتیجه گیری است.

عضو هیات مدیره سرخپوشان درباره وضعیت واگذاری این باشگاه به بخش خصوصی گفت: دست سازمان خصوصی سازی است و مسیر قانونی خودش را دنبال می کند و دست ما نیست.

علیپور در پایان در واکنش به اینکه آیا باشگاه در شرایط مالی کنونی برای حل مشکل خود اقدام به قرض گرفتن کرده، گفت: در شرایط مالی بیشتر مدیریت در جریان است اما به نظرم باشگاه پرسپولیس اینقدر توانایی و پتانسیل دارد که خودش مشکلات را حل کند.

تگ ها


پرسپولیس تهران