پرسپولیس – استقلال خوزستان/ شاگردان برانکو در رویای بازگشت به صدر

پرسپولیس فردا در دیداری از هفته هجدهم لیگ برتر میزبان استقلال خوزستان خواهد بود....

پرسپولیس فردا در دیداری از هفته هجدهم لیگ برتر میزبان استقلال خوزستان خواهد بود.

پرسپولیس و استقلال خوزستان در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس و استقلال خوزستان فردا در هفته هجدهم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 16:00/ پنج‌شنبه 25 بهمن/ ورزشگاه آزادی تهران

تیم داوری:
داور وسط: موعود بنیادی‌فر/ کمک داوران: تورج عیوض محمدی و علی دودانگه/ داوران پشت دروازه: سعید رحیمی مقدم و شاهو اصلانی/ داور ذخیره: هادی طوسی/ ناظر داوری: حسن کامرانی‌فر

غایبین احتمالی:
پرسپولیس احمد نوراللهی را به دلیل محرومیت و حسین ماهینی، آدم همتی و محسن ربیع‌خواه را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و استقلال خوزستان در غیاب احمد آل‌نعمه مصدوم به میدان خواهد رفت.

نمای بازی:
در نخستین دیدار از هفته هجدهم لیگ برتر، پرسپولیس فردا در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان خواهد بود. پس از شکست هفته گذشته مقابل فولاد در اهواز، سرخ‌ها به دنبال جبران و کم کردن فاصله با صدر جدول در خانه خواهند بود و عدم کسب سه امتیاز مقابل استقلال خوزستان قعرنشین زیان جبران ناپذیری برای برانکو و شاگردانش خواهد بود. احتمال اعمال چند تغییر در ترکیب پرسپولیس بالا خواهد بود و قابل پیش‌بینی است که بازیکنانی چون عالیشاه و رسن به ترکیب اصلی این تیم اضافه شوند. در سوی دیگر، استقلال خوزستانی قرار دارد که در پس از کسر 6 امتیاز فیفایی، به تنهایی در قعر جدول لیگ برتر قرار گرفته و از 7 بازی اخیر خود تنها 2 امتیاز کسب کرده است. استقلالی‌ها در نقل و انتقالات زمستانی اجازه جذب بازیکن جدید را نداشته‌اند و این در حالی است که یونس دلفی ستاره خود را هم به شارلوای بلژیک فروخته‌اند. شاگردان جوان بوستانی قطعا انگیزه بالایی برای بازی با پرسپولیس خواهند داشت و در بازی مقابل قهرمان دو فصل اخیر لیگ تلاش خواهند کرد تا شایستگی‌های خود را به نمایش بگذارند. 

چهره‌های برتر:
علی علیپور و شجاع خلیل‌زاده بازیکنان کلیدی ترکیب پرسپولیس هستند و میثم شاه‌مکوندزاده و وحید خشتان نقشی مشابه در ترکیب استقلال خوزستان خواهند داشت.

دوئل‌ها:
تقابل وحید نامداری و بشار رسن در میانه میدان و جدال وحید حمدی‌نژاد و سیامک نعمتی در سمت چپ دفاعی استقلال خوزستان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 11 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم پرسپولیس 6 پیروزی و سهم استقلال خوزستان یک پیروزی بوده و 4 بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، مهدی ترابی، امید عالیشاه، بشار رسن، ماریو بودیمیر و علی علیپور

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان:
فرزین گروسیان، مصطفی کیانی، میثم شاه‌مکوندزاده، ساسان شیرمردی، وحید حمدی‌نژاد، ایوب کلانتری، وحید نامداری، وحید خشتان، امیرحسین باقرپور، محمد شریفی و رضا درویشی