پرسپولیس -الاهلی از نگاه مجله ای اف سی

در فاصله چند هفته تا مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مجله رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا نگاهی به بازی های حساس این مرحله انداخته است ......

در فاصله چند هفته تا مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مجله رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا نگاهی به بازی های حساس این مرحله انداخته است.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: بعد از قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و مشخص شدن حریفان در این مرحله جدال های حساس و سرنوشت سازی رقم خورد که یکی از این بازی های حساس رویارویی پرسپولیس قهرمان ایران با الاهلی نایب قهرمان عربستان خواهد بود. جدالی که بار دیگر تحت الشعاع تنش های سیاسی دو کشور باید در ورزشگاه شهر ثالث برگزار شود.
در فاصله چند هفته تا زمان این بازی مجله کنفدارسیون فوتبال آسیا در تازه ترین شماره خود به بررسی بازی های حساس مرحله یک چهارم نهایی پرداخت که یکی از این بازی ها جدال پرسپولیس با الاهلی بود. در صفحه اختصاص داده شده به معرفی این دو تیم نویسنده مجله به تشریح وضعیت حاکم بر دو تیم، ستاره های کلیدی ، گلزنان اول و همچنین افکار تاکتیکی مربیان دو تیم برانکو و ربروف پرداخت.

نکته جالب این که نویسنده مجله afc از مهدی طارمی به عنوان گلزن اول و وحید امیری به عنوان ستاره کلیدی پرسپولیس در راه قهرمانی آسیا نام برد که آقای گل لیگ برتر و مهاجم ملی پوش این تیم در صدد جدایی از سرخپوشان و کوچ به تیمی خارجی قرار دارد ضمن این که از عمر السوما مهاجم سوری نیز به عنوان برترین گلزن الاهلی نام برده شده است.

 

 

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال