پرسپولیس ایران – الاهلی عربستان/تلاش سرخ‌ها برای بازگشت آسیایی در دوبی

پرسپولیس امروز مقابل الاهلی عربستان قرار خواهد گرفت....

پرسپولیس امروز مقابل الاهلی عربستان قرار خواهد گرفت.

پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان در دیداری از هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امروز به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان امروز در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 20:00/ سه‌شنبه 20 فروردین/ ورزشگاه زعبیل دوبی

تیم داوری:
داور وسط: کیمورا هیرویوکی/ کمک داوران: ائچی شینجی و تاکاگی تاکومی (همگی از ژاپن)

غایبین احتمالی:
پرسپولیس حسین ماهینی و محمد انصاری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و الاهلی در غیاب حسین عبدالغنی، معتز هوساوی و محمد الزبیدی مصدوم بازی خواهد کرد.

نمای بازی:
در سومین بازی مرحله گروهی فصل جاری لیگ قهرمانان، پرسپولیس امروز در شرایطی مقابل الاهلی عربستان قرار خواهد گرفت که دو بازی اخیر خود در لیگ را برده اما با توجه به کسب یک امتیاز از دو بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا وضعیت مناسبی در جدول بازی‌های لیگ قهرمانان ندارد. سرخ‌ها برای زنده نگه داشتن امیدهای صعود نیاز به کسب پیروزی مقابل الاهلی دارند و این در حالی است که حریف امروز سرخ‌ها طی یک ماه اخیر زیر نظر خورخه فوساتی سرمربی اهل اروگوئه نتایج خوبی کسب کرده و در آخرین بازی خود نیز موفق به کسب پیروزی 4 بر 0 مقابل الشباب شده است. الاهلی تیم خطرناکی است و بازیکنان باتجربه‌ای در خط دفاع و هافبک دارد و خط حمله این تیم نیز با حضور مهاجم گلزنی به نام عمر السومه می‌تواند شب سختی را برای مدافعین پرسپولیس رقم بزند.

چهره‌های برتر:
احمد نوراللهی و مهدی ترابی بازیکنان کلیدی ترکیب پرسپولیس هستند و عمر السومه و حسین المقهوی نقشی مشابه در ترکیب الاهلی دارند.

دوئل‌ها:
تقابل حسین المقهوی و احمد نوراللهی در میانه میدان و جدال شجاع خلیل‌زاده و عمر السومه در خط دفاعی پرسپولیس جالب خواهد بود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس ایران:
علیرضا بیرانوند، جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، بشار رسن، ماریو بودیمیر و علی علیپور

ترکیب احتمالی الاهلی عربستان:
محمد العویس، پائولو دیاز، محمد آل فتیل، آدریلان سانتوس، سعید المولد، عبدالباسط هندی، نوح الموسی، حسین المقهوی، سلمان الموشر، مهند عسیری و عمر السومه