پرسپولیس ایران – پاختاکور ازبکستان/ رونمایی از سرخ آسیایی در آزادی

پرسپولیسی‌ها فردا در ورزشگاه آزادی میزبان پاختاکور خواهند بود....

پرسپولیسی‌ها فردا در ورزشگاه آزادی میزبان پاختاکور خواهند بود.

پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان فردا در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 18:30/ سه‌شنبه 14 اسفند/ ورزشگاه آزادی تهران

تیم داوری:
داور وسط: ادهم محمد/ کمک داوران: احمدی نادی و محمد مصطفی (همگی از اردن)

غایبین احتمالی:
پرسپولیس در غیاب شایان مصلح، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه و محمد انصاری مصدوم و محمدامین اسدی که در اردوی تیم ملی امید حضور دارد به میدان خواهد رفت و پاختاکور در غیاب اودیلجون خامروبکوف محروم بازی خواهد کرد.

نمای بازی:
در نخستین بازی مرحله گروهی، پرسپولیس فردا در ورزشگاه آزادی میزبان پاختاکور ازبکستان خواهد بود. شاگردان برانکو ایوانکوویچ که فصل گذشته موفق به حضور در فینال این بازی‌ها شده بودند بار دیگر برای حضور موفق در بالاترین سطح از بازی‌های باشگاهی آسیا در تلاش خواهند بود. پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ برتر به رغم نتایج نسبتا خوبی که کسب کرده در ارائه بازی تماشاگرپسند چندان موفق نبوده با این حال پرسپولیسی‌ها امیدوارند بار دیگر شروع خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند و به مانند فصل گذشته که در بازی نخست با 3 گل نسف قارشی را در تهران مغلوب کردند این بار از سد یک تیم دیگر ازبکستانی بگذرند. پاختاکور حریف فردای سرخ‌ها این روزها در حال آماده شدن برای فصل جدید لیگ برتر ازبکستان است و در سال جدید میلادی تنها در دو بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان به میدان رفته و امیدوار است تا با کسب حداقل امتیاز از این بازی به خانه بازگردد.

چهره‌های برتر:
علی علیپور و مهدی ترابی بازیکنان کلیدی ترکیب پرسپولیس هستند و جلال‌الدین ماشاریپوف و ایگور کریمتس نقشی مشابه در ترکیب پاختاکور دارند.

دوئل‌ها:
تقابل مهدی ترابی و فرخ سیفیف در خط دفاعی پاختاکور و جدال دراگان چران و کمال کامیابی‌نیا در میانه میدان جالب خواهد بود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس ایران:
علیرضا بیرانوند، جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، بشار رسن، علی علیپور و ماریو بودیمیر

ترکیب احتمالی پاختاکور ازبکستان:
سانجار کواتوف، ایگور کریمتس، شرزود آزاموف، اکبر علیجونوف، فرخ سیفیف، صدرالدین عبدالائف، دیلشود رحمتولائف، دوستونبک خامداموف، جلال‌الدین ماشاریپوف، دراگان چران و مارات بیکمائف