پرسپولیس باید انگیزه دوباره پیدا کند/ دربی «خاص» برگزار می‌شود

سرمربی پیشین پرسپولیس با اشاره به دیدار نیمه نهایی این تیم با استقلال گفت: دربی نود و سوم یک بازی کاملا خاص برای هر دوتیم است....

ناصر ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین فصل متوالی در رقابت های لیگ برتر فوتبال گفت: به هر حال شرایط این تیم بهتر از سایر باشگاه ها بود و پرسپولیس به حقش رسید.

سرمربی پیشین سرخپوشان پایتخت تاکید کرد: کاملا طبیعی است تیمی که چند هفته زودتر قهرمان می شود کمی از انگیزه های خود را از دست می دهد. نمی‌توان خرده ای به بازیکنان این تیم گرفت. به هر حال شرایط فصل جاری به دلیل تعطیلی چند ماهه بازی ها با وجود بماری کرونا خاص است. بازیکن حرفه ای خیلی سخت می تواند بیش از یک سال بطور منسجم خودش را در شرایط بازی کردن نگه دارد.

وی تاکید کرد: مهم ترین نکته در این مسیر، مصدوم نشدن بازیکنان بود که باید با تمرینات بدنسازی به آن توجه می شد که متاسفانه شاهد بودیم که تیم های لیگ برتری با اسیب دیدگی های زیادی روبرو شدند.

ابراهیمی درباره تقابل استقلال و پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور تصریح کرد: بازی دربی همیشه خاص بوده و دیدارهای جام حذفی نیز اجازه نمی دهد که شما اشتباهی در طول زمان مسابقه داشته باشید. به همین خاطر فکر می کنم دربی خاصی در راه است. هر دو تیم شرایط ایده آلی را پیدا کرده اند و فکر می کنم آمادگی جسمانی در این بازی و تمرکز بازیکنان در طول این مسابقه موضوع اصلی باشد.

وی درباره حضور نمایندگان فوتبال باشگاهی ایران در لیگ قهرمانان آسیا نیز یادآور شد: کار سختی پیش روی این تیم هاست. باید به هر بازی شبیه به فینال نگاه کنند. فکر می کنم مشکل گلزنی در اکثر تیم های ایرانی حاضر در این بازی ها وجود دارد. حفظ بازیکنان در شرایط مسابقه می تواند آنها را در مسیر موفقیت قرار دهد.

مربی پیشین تیم ملی ایران درباره محکومیت فدراسیون فوتبال در قرارداد با مارک ویلموتس خاطرنشان کرد» صحبت های زیادی در روزهای اخیر شده است و من فکر می کنم همیشه راه اشتباه را طی کرده ایم. اشتباهات تکراری که بارها ما را جریمه کرده است اما از آن درسی نگرفته ایم. مدیریت ضعیف عامل تمام بدبختی های چندسال اخیر فوتبال است که از دوران کفاشیان شروع شد و با تاج ادامه داشت.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال استقلال تهران ناصر ابراهیمی فدراسیون فوتبال