پرسپولیس با ۳ تغییر از دربی ۹۵ تا دربی ۹۶

یحیی گل‌محمدی بخاطر مصدومیت سه بازیکن، سه تغییر نسبت به آخرین دربی در دیدار امروز با استقلال داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در شرایطی امروز برابر استقلال قرار می‌گیرد که در مقایسه با دو ماه قبل، در تقابلی که در هفته بیست و سوم لیگ برتر داشت، سه تغییر اجباری در ترکیب خود به وجود آورده است.

سید جلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا و عیسی آل‌کثیر که در بازی برگشت لیگ برتر جزو ۱۱ مرد اصلی پرسپولیس بودند، اما طی روزهای اخیر گفته می‌شود بخاطر آسیب دیدگی در دربی ۹۶ حضور ندارند، به این مسابقه نرسیدند و یحیی گل‌محمدی آنها را در ترکیب امروز قرار نداده است.

در حالی که سید جلال حسینی و عیسی آل‌کثیر جزو نفرات ذخیره پرسپولیس دیده می‌شوند، اما نام کمال کامیابی‌نیا که مصدومیت جدی‌تری دارد، در جمع نیمکت‌نشینان سرخ‌پوشان مقابل استقلال به چشم نمی‌خورد تا او یک دربی حساس را از دست بدهد.

حامد لک، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیامک نعمتی، وحید امیری، احمد نوراللهی، احسان پهلوان، مهدی ترابی و شهریار مغانلو ۸ بازیکنی هستند که همانند تقابل اخیر پرسپولیس مقابل استقلال، امروز هم در ترکیب دربی قرار گرفته‌اند و سه نفر به جمع آنها اضافه شده‌اند.

فرشاد فرجی، میلاد سرلک و امید عالیشاه که در دیدار اخیر پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در ترکیب حضور داشتند، امروز هم در جمع نفرات اصلی دیده می‌شوند و برابر استقلال بازی می‌کنند.

تنها تغییر پرسپولیس نسبت به بازی قبل که موفق به برتری مقابل آلومینیوم شد، خروج مهدی شیری از ترکیب و قرار گرفتن سیامک نعمتی در سمت راست خط دفاعی است.

تگ ها


پرسپولیس تهران دربی