پرسپولیس با هفت نفر بدون ویزا در قطر!

کاروان پرسپولیس دقایقی پیش تهران را به مقصد دوحه پایتخت قطر ترک کرد....

به گزارش ورزش سه ، در حالیکه کاروان پرسپولیس فردا عازم قطر است تا در این کشور تمرینات خود را برای برگزاری مجتمع رقابتهای ACL  پی بگیرد، هنوز ویزای ۷ عضو این تیم صادر نشده و تلاشهای افشین پیروانی مدیر تیم هم  ثمره‌ای نداشته است.


در حال حاضر یحیی گل محمدی ، حمید مطهری ، داوود فنایی ، مظاهر رحیم پور از کادر فنی و بشار رسن، حامد لک و  احسان حسینی صادر نشده و اگر صدور ویزا تا فردا نهایی نشود پرسپولیس از سفر به قطر خودداری می‌کند.

پیروانی در پاسخ به خبرنگار ما گفت: باتوجه به ضرورت تمرین در قطر از بدو حضور در این کشور و لزوم حضور کادرفنی موقعیت مناسبی برای سفر به قطر نداریم البته سفیر قطر با ما در تماس است و پیگیر کار ماست.

جالب اینکه کادرفنی پرسپولیس و بشار رسن و احسان حسینی اسامی‌ای هستند که قبل برایشان درخواست ویزا شده این درحالیست که ویزای نفرات جدید لیست پرسولیس آماده شده است!

پرسپولیس در حال حاضر با دستیابی به تنها یک امتیاز از دو بازی خود در رده سوم جدول جا گرفته و طی دیدارهای باقیمانده باید برابر التعاون عربستان، الشارجه امارات و الدحیل قطر قرار گیرد و طی چهار دیدار باقی مانده خود به دنبال امتیاز صعود خواهد بود.

اکنون با مشکلی که در راه صدور ویزای یحیی گل محمدی، حمید مطهری، داود فنایی معضل اصلی تمرینات آماده سازی این تیم خواهد بود. با این حال افشین پیروانی سرپرست باتجربه تیم پرسپولیس از ساعاتی پیش مذاکرات و رایزنی خود را با مراجع ذیصلاح و سفیر ایران دنبال می‌کند و باید دید تا فاصله ساعاتی کوتاه تا سفر سرخپوشان این مشکل برطرف خواهد شد یا خیر.

با این حال بعید است در صورت عدم صدور مجوز برای اعضای پرسپولیس و خصوصا اعضای کادرفنی این تیم سفر خود را دنبال کند و راهی این رقابت‌ها شود.

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران