پرسپولیس بدون ملی پوشان تمرین کرد/ بشار راهی امارات می‌شود

تمرین پرسپولیس بدون حضور ملی‌پوشان و با حضور دروازه‌بان کُروات این تیم برگزار شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱ امروز به مدت یک ساعت در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین کردند.

در تمرین امروز، بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کُروات که به ایران بازگشته است، برای اولین بار از زمان بازگشت تیم از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در دوحه قطر، در جمع همبازیان خود حضور پیدا کرد و همراه دیگر دروازه‌بان‌ها زیر نظر داود فنایی به تمرین پرداخت.

تمرین مدافع عنوان قهرمانی فوتبال ایران پس از صحبت‌های یحیی گل‌محمدی با گرم کردن و پاسکاری‌های کوتاه و ترکیبی دنبال شد و با اجرای فوتبال هدفمند و تحت فشار ادامه پیدا کرد.

مهدی شیری، سیامک نعمتی، وحید امیری، احمد نورالهی و محمد حسین کنعانی‌زادگان، ۵ ملی‌پوش تیم به دلیل همراهی تیم ملی در تمرین امروز سرخپوشان حضور نداشتند.

بشار رسن هم که به تیم ملی عراق دعوت شده است، در تمرین امروز حاضر بود اما فردا سه‌شنبه در امارات به تیم ملی کشورش ملحق می‌شود.

در این تمرین، آریا برزگر که پیش از این از ناحیه همسترینگ مصدوم شده بود، به تمرینات گروهی ملحق شد.

امیر روستایی هم که هفته گذشته در جریان تمرین‌ها آسیب دیده بود، امروز زیر نظر کادر پزشکی، تمرینات اختصاصی خود را انجام داد. علیرضا حقیقت پزشک پرسپولیس درباره شرایط این بازیکن گفت: با توجه به روند و دوره‌ای که باید طی شود، سعی می‌کنیم ظرف هفته آینده، او را به تمرینات گروهی بازگردانیم.

بیشتر بخوانید:

حیدری: بدون شک پرسپولیس پرهوادارترین در آسیاست!

تماس مدیرعامل پرسپولیس با یحیی برای تحمل شرایط بد مالی

 

 

تگ ها


تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس بشار رسن تیم فوتبال پرسپولیس فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال