پرسپولیس بدون ولخرجی حماسه آفرید/ قراردادهایمان زیر ۳ میلیارد است

سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه بعد از جذب بازیکنانی چون حامد لک و عیسی آل کثیر انتقاد زیادی از وی شده بود، گفت: پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حماسه آفرید....

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت پرسپولیس و موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا گفت: جا دارد تشکر ویژه ای از گل محمدی سرمربی تیم و بازیکنان تیم داشته باشم که با غیرت خود حماسه آفریدند و دل این همه ایرانی را شاد کردند. به جز پرسپولیسی ها، در این وضعیت دل مردم ایران شاد شد. این بردهای پیاپی را به همه مردم تبریک می گویم.

وی درباره سرعت بالای هماهنگی بازیکنان جدید با پرسپولیس گفت: گل محمدی درخواست هفت بازیکن جدید داشت و ما در سه، چهار روز این بازیکنان را خرج کردیم. یحیی کاری کرد کارستان و پنج نفر از آنها را فیکس بازی داد. یکی از ویژگی های این بازیکنان این بود که عشق عجیبی به پرسپولیس داشتند. باشگاه های صنعتی پیشنهادات بالایی به آنها می دادند ولی این بازیکنان شرایط پرسپولیس را پذیرفتند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: خدا را شکر توانستیم رو سفید شویم. به نظرم آقایحیی به اینها اعتماد کرد و مزد اعتمادش را گرفت. در جذب بازیکنان جدید اصلا ولخرجی نکردیم.

رسول پناه تاکید کرد: قرارداد تمام بازیکنانمان زیر ۳ میلیارد است و فقط یک نفر ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان گرفته است. همه چیز شفاف است. وقتی حامد لک و آل کثیر را گرفتیم چقدر به ما انتقاد شد بخصوص برای حامد لک ولی الان شاهد هستید یکی از بهترین دروازه بان های آسیا است. آل کثیر هم حماسه آفریده است.

وی از بازیکنان سابق پرسپولیس که از این تیم جدا شدند تشکر کرد و درباره سرمربی این تیم گفت: گل محمدی نشان داد در کلاس مربیگری صاحب سبک است. او از خانواده پرسپولیس است و خارجی هم نیست. یحیی از جنس و خانواده پرسپولیس بود و باعث افتخار این باشگاه هم شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس از محرم نویدکیا سرمربی سپاهان هم به خاطر تبریک به پرسپولیس تشکر کرد و افزود: ولی متاسفانه از دیگر باشگاه ها پیامی نیامد. البته شاید زود باشد. بردهایی که ما داشتیم حکم فینال داشت. در دیدار با الشارجه پرسپولیس چنین بازی ای انجام نداده بود. بازی با السد هم شرایط سختی بود. من خودم در ورزشگاه بودم.

ادامه دارد...

تگ ها


مهدی رسول پناه تیم فوتبال پرسپولیس یحیی گل محمدی