پرسپولیس بهترین تیم است؛ شما چطور آقای رسول‌پناه؟

فینالیست آسیا در بحرانی بزرگ و البته داخلی غوطه‌ور شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قهرمان چهار دوره اخیر‌ فوتبال ایران و در شرایطی که اکنون در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور یافته، با بحرانی بزرگ مواجه شده است.

یحیی گل‌محمدی‌ تلاش زیادی داشت تا حرف‌ها و گلایه‌های خود را در نشست‌های خبری آسیایی سانسور کند اما سرچ در میان صحبت‌های او یک کلید واژه مشترک را نشان می‌دهد: “اینجا هستیم اما مشکلات زیادی داریم”

سرمربی سرخ‌ها در بازگشت به تهران و در شرایطی که قرار بود با توجه به برنامه بازی‌ها، تمرینات تیمش را از روز شنبه استارت بزند هم با دردسر بزرگی مواجه شد و در نهایت با ۴۸ ساعت تاخیر از روز گذشته و با هشت بازیکن کار‌‌ را استارت زد.

یحیی که در طول تمرین روی نیمکت شاهد فروپاشی تیم صعود کرده به فینال آسیا بود، در ادامه با حضور در جمع تعداد زیاد خبرنگاران گلایه‌هایش را آغاز کرد؛ از بی توجهی باشگاه به تمرین تیم و عدم حضور در جمع فینالیست‌ها، عدم پرداخت مطالبات، عدم مذاکرات با بازیکنان برای رضایت ادامه همکاری، وعده‌های ادامه دار و عدم پرداخت مطالبات برانکو بعد از دو سال و ...

یحیی که عصبانیت و نگرانی در تک تک جملاتی که قادر به تکمیل آن با فعل مناسب نیز نبود کاملا مشهود بود، مدعی شد که طبق هیچ قانون فیزیکی، شیمیایی، طبیعی و غیر طبیعی و ... تیمش نباید راهی فینال می‌شد و تنها با اتکا بر قدرت و تعصب و تلاش به این جایگاه رسیده است.

پرسپولیس شاید در بهترین وضعیت ممکن قرار داشته باشد؛ تکمیل بازیکنان تیم، بهترین کادرفنی و حضور در فینال و سوپرکاپ برای هرچه طلایی‌تر کردن موزه باشگاه.


اما از سوی دیگر باید مشکلات عجیب و غریب تیم را دید؛ درخواست جدایی بیشتر بازیکنان و در صدر آنها شجاع خلیل زاده. وضعیت نامشخص بازیکنانی مثل محمد نادری. عدم پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ و بسته شدن پنجره تیم و در آستانه کسر ۶ امتیاز بودن. عدم پرداخت مطالبات و پاداش بازیکنان، عدم پرداخت مطالبات کالدرون و بودیمیر و نزدیک شدن به پرونده جنجالی دیگر از این سو.


پرسپولیس در بهترین وضعیت فنی قرار دارد اما از حیث مدیریت و راهبردی مشکلات به هیچ عنوان در قواره تیم فینالیست آسیا نیست. از زمان حضور رسول پناه در صندلی مدیریت باشگاه این مشکلات پابرجا بوده و همچنان ادامه دارد و هیچ راهکار مناسب به جز مصاحبه‌های پر زرق و برگ از سوی مدیریت و امید واهی در این خصوص به هواداران شاهد نبوده‌ایم. نه پرونده برانکو بعد از دو سال به سرانجام رسیده و نه از نظر مدیریت هواداران به آرامش رسیده‌اند. قطعا پرسپولیس را می‌توان تنها تیم دنیا لقب داد که هوادارانش در نزدیک‌ترین شرایط به مهم‌ترین جام تاریخ خود، فرصت زیادی برای لبخند ندارند. این دور از ماهیت اصلی فوتبال برای خوشحالی هواداران و جامعه است آقای سرپرست!

در پایان فقط می‌توان گفت؛ پرسپولیس اکنون بهترین تیم از حیث فنی است اما شما چطور آقای رسول پناه؟

بیشتر بخوانید:

قبول شروط مالی شجاع تا خروج از گروه مجازی سرخ‌ها

الهلال - پرسپولیس؛ شاید یک فینال عجیب!

 

 

تگ ها


مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال