پرسپولیس به بشار رسن وعده جدید داد

باشگاه پرسپولیس به بازیکن عراقی خود وعده تازه‌ای داد....

مسئولان پرسپولیس وعده جدیدی به بازیکن عراقی خود دادند.

به گزارش خبرنگار مدال، بشار رسن بازیکن عراقی پرسپولیس در حالی به کشورش برگشته که از این باشگاه طلبکار است و هنوز نتوانسته پول خود را از پرسپولیس بگیرد.

این در حالی است که رسن در قرارداد خود با پرسپولیس بندی قرار داده که در صورت نگرفتن مطالباتش می تواند قرارداد جدیدی که با پرسپولیس بسته را فسخ کند.

هفته گذشته مسئولان باشگاه به رسن وعده داده بودند که این هفته بخشی از پول او را پرداخت می کنند اما طبق اخبار دریافتی این هفته هم پولی به رسن پرداخت نمی شود.

به این بازیکن اعلام شده که تا هفته آینده بخشی از مطالبات او به حسابش واریز خواهد شد و حالا مشخص نیست که در تاریخ جدید این پول به دست بازیکن عراقی پرسپولیس می رسد یا نه.

همچنین امیرارسلان مرتاض مدیر برنامه‌های بشار رسن در خصوص آخرین وضعیت این بازیکن با باشگاه پرسپولیس گفت: ما نیازی به توافق نداریم چرا که حدود دو هفته قبل از عید همه چیز نهایی شده و فقط منتظر هستیم تا وعده‌های باشگاه انجام شود تا رسن در پرسپولیس بماند.

وی ادامه داد: دو ماه از زمانی که قرار بود باشگاه به تعهداتش عمل کند گذشته و ما صبر کردیم اما نمی‌دانم چرا برخی صحبت‌ها مطرح شده است. البته این را بگویم که قراردادی که از رسن در برخی رسانه‌ها منتشر شده قرارداد واقعی نیست.

 

تگ ها


پرسپولیس بشار رسن تمدید قرارداد بشار قرارداد بشار رسن پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال