پرسپولیس به دنبال رکورد ویژه در استادیوم وطنی

شاگردان یحیی گل محمدی در صورت پیروزی خارج از خانه در جدال امشب برابر نساجی، با ۳۶ امتیاز بهترین تیم از حیث کسب نتیجه در بیرون از خانه محسوب می‌شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرسپولیس که در فاصله ۴ هفته مانده به پایان فصل موفق شده عنوان قهرمانی خود را قطعیت بخشد و برای چهارمین فصل پیاپی به عنوان قهرمانی دست یافتند. آنها اما با تفکرات یحیی گل محمدی همچنان به دنبال امتیازات باقیمانده هستند تا رکورد تاریخی در لیگ برتر به نام خود کنند.

شاگردان یحیی گل محمدی در این فصل در عملکردی جالب توجه ۳۳ امتیاز از دیدارهای خارج از خانه خود کسب کرده‌اند و در صورتی که برابر نساجی نیز به برتری دست یابند، با ۳۶ امتیاز بهترین عملکرد تیم‌ها در تاریخ لیگ برتر را به نام خود خواهند کرد.

پرسپولیس در این فصل برابر تراکتور و شهرخودرو در خارج از خانه شکست خورده است و دو بازی خارج از خانه دیگر برابر نساجی مازندران و گل گهر سیرجان نیز در پیش دارد. آنها ۱۱ بازی خارج از خانه خود را با برتری و کسب سه امتیاز در این فصل خاتمه داده‌اند. باید دید سومین تیم سرخپوش لیگ نیز بعد از تراکتور و شهرخودرو قادر به توقف پرسپولیس خواهد شد یا آنها این روند را ادامه می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

بی‌اطلاعی باشگاه پرسپولیس و یحیی گل محمدی از پیشنهاد خارجی

هنوز گفتگویی با بشار برای تمدید نداشته‌ایم/ هوادار منطقی نگاه کند

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس نساجی مازندران نساجی مازندران-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال