پرسپولیس جام قهرمانی را بالای سر برد

پرسپولیس قهرمان جام حذفی ایران شد....

پرسپولیس تهران دومین جام قهرمانی این فصل را بالای سر برد.

به گزارش مدال، تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی فصل 98-97، موفق شد با تک گل علی علیپور در نیمه اول، داماش گیلانیان را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد.

بازیکنان و دیگر اعضای تیم پرسپولیس، در ورزشگاه تازه تاسیس شهدای فولاد شهر اهواز پس از حدود 10سال جام قهرمانی در مسابقات حذفی را بالای سر برد.

بازیکنان پرسپولیس به هنگام دریافت مدال های خود که توسط عرب مدیرعامل این باشگاه، شریعتی استاندار خوزستان و بهاروند رئیس سازمان لیگ اهدا می شد بسیار خوشحال بودند. همچنین وقتی برانکو برای دریافت مدال خود آمد به شدت از سوی هواداران تشویق شد. 

در نهایت جام قهرمانی توسط سید جلال حسینی بالای سر برده شد.

سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ باوجود محروم بودن در جریان برگزاری مراسم اهدای جام، مدیریت کارهای اجرایی را برعهده داشت.

سازمان لیگ برای خبرنگاران جایگاهی درست کرده بود که در هنگام مراسم اهدای جام در آن‌جا مستقر شوند، با این وجود تعداد زیادی افراد غیرمسوول و متفرقه در این جایگاه حضور داشتند.

بازیکنان پرسپولیس پس از اهدای جام، در همان جایگاهی که برایشان در نظر گرفته شده بود خوشحالی کردند و تک تک آن‌ها یک پرچم بزرگ پرسپولیس را می‌چرخاندند.

در ادامه افراد زیادی به داخل زمین آمدند که این اتفاق باعث شد که بازیکنان و کادرفنی، مدال به دست از زمین فرار می‌کردند و به داخل رختکن می‌رفتند.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی پرسپولیس 1 - 0 داماش/ ویدیو

تگ ها


جام حذفی فوتبال ایران فینال جام حذفی ایران داماش پرسپولیس ورزشگاه شهدای فولاد سیدجلال حسینی برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس جام حذفی فوتبال