پرسپولیس جشن فرار از محرومیت می‌گیرد؟

یک روز پیش از جشن قهرمانی سرخ ها در لیگ برتر، موعد پرداخت مطالبات برانکو به پایان خواهد رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آنطور که وکیل برانکو ایوانکوویچ گفته، مهلت پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ هفته آینده به پایان خواهد رسید و محرومیت نقل و انتقالاتی که از آن صحبت می‌شد، حالت قطعی به خود گرفته و رای نیز به باشگاه پرسپولیس ابلاغ می‌شود تا آن ها نتوانند چنین موضوعی را تکذیب کنند.

اما با این حال سرخپوشان تهرانی در روزهای اخیر تکاپوی زیادی برای پرداخت این رقم داشته اند. پرسپولیسی ها بیش از یک و نیم میلیون یورو به برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش بدهکار هستند که این رقم بیش از ۴۰ درصد درآمد سالیانه این باشگاه از کارگزار اسپانسری را تشکیل می‌دهد اما آن ها تلاش می‌کنند با درآمد حاصل از فروش بیرانوند و همچنین پاداش فیفا بخشی از این بدهی را تامین کنند و رقم باقی مانده را هم بپردازند تا از محرومیت نقل و انتقالاتی و سپس کسر امتیاز و سقوط به لیگ یک فرار کنند.

این در حالی است که برانکو باتوجه به بدقولی سه مدیرعامل و رفتار عجیب آن ها هیچ تمایلی به مذاکره در این خصوص ندارد و اعلام کرده که وکیلش از مجرای قانونی فیفا این موضوع را پیگیری خواهد کرد. مسئله ای که سبب شده تا پرسپولیسی ها تنها یک راه داشته باشند که آن هم پرداخت تمام و کمال مطالبات ایوانکوویچ است.

نکته مهم این که موعد پرداخت حقوق برانکو با جشن قهرمانی قرمزها به شکلی جالب همزمان شده تا پرسپولیسی ها در شرایط سختی قرار گیرند. اگر پرسپولیس تا ۶ روز آینده این رقم را تامین و به حساب برانکو منتقل نکند، با تثبیت محرومیت نقل و انتقالاتی، طبیعتا جشن قهرمانی هم بی معنی و تلخ خواهد شد؛ بنابراین رسول پناه باید تمام تلاشش را برای تامین این رقم کند تا در کنار جشن قهرمانی، جشن فرار از محرومیت را هم از VIP استادیوم آزادی بگیرد.

بیشتر بخوانید:
نکونام: چشم نوجوانان به ۲۰۰ بازی ملی باشد
هشدار گل‌محمدی به بازیکنان پرسپولیس
برنامه فوق فشرده برای اتمام فصل فوتبال ایران 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال