پرسپولیس جواب کالدرون را می دهد؟

کالدرون در آخرین خطِ پست آخرش در اینستاگرام سوال مهمی را مطرح کرده است....

به گزارش مدال، همان طور که در جریان هستید گابریل کالدرون مدتی قبل اعلام کرد که از این به بعد با انتشار پست فارسی در صفحه اینستاگرامش با هواداران پرسپولیس ارتباط مستقیم برقرار خواهد کرد. او در این بیست روزی که تصمیم گرفته از طریق اینستاگرام با هواداران ارتباط مستقیم برقرار کند، پست های مختلفی گذاشته است. پست هایی که بیشتر به مسائل فنی تیم اشاره دارد و حقایقی که احساس می کند باید به صورت مستقیم با هواداران در میان بگذارد.

در این میان اما به نظر می آید پست آخر او حاوی نکات جالب و البته سوال بزرگی است. این پست درباره بازیکنان است و البته اشاره به مسائل مالی دارد. او عکسی از رختکن تیم بعد از یکی از پیروزی های ابتدایی فصل، گذاشته و روی آن این متن را نوشته است: "من نسبت به بازیکنانم سختگیر هستم. آنها زندگیشان را وقف باشگاه و هواداران می کنند. از باشگاه می خواهم پاداش بازیکنان را پرداخت کند. برایم بسیار مهم است که بدانم باشگاه حامی من است."

به هر حال این سوال مهمی است که از سوی سرمربی سرخ ها مطرح شده و قطعا نیاز دارد تا باشگاه به این پرسش اساسی پاسخ دهد.
کالدرون با وجود آن‌که تیمش به عنوان مدافع سه عنوان قهرمانی، فصل را خوب شروع نکرد، توانست آرام آرام این تیم را به جایگاهی که مدنظر هواداران بود نزدیک کند و حالا شاید یکی از اصلی ترین مدعیان قهرمانی این فصل است. این تیم با یک بازی کمتر در فاصله یک امتیازی صدر است بدون این که مثل مربیان دیگر از مطالباتش بگوید و مشکلی برای باشگاه ایجاد کند.

به هر روی به نظر می رسد باشگاه باید جواب کالدرون را هرچه سریع تر بدهد چرا که اگر این سوال بی جواب بماند می تواند حواشی زیادی را به همراه داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

خانم ها...آقایان؛ حال پرسپولیس خوب نیست!

تگ ها


سوال مهم کالدرون از باشگاه اینستاگرام کالدرون باشگاه جواب کالدرون را میدهد؟ اخبار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال