پرسپولیس خواستار میزبانی فینال لیگ قهرمانان آسیا

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار میزبانی در مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا شده است....

به گزارش "ورزش سه"، بازی‌های مرحله یک هشتم  و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شهریور ماه برگزار خواهد شد و سپس با یک ماه فاصله دو بازی نیمه نهایی به انجام می‌رسند و دست آخر در پایان سال ۲۰۲۱ میلادی، دیدار فینال برگزار می‌شود.

این در حالی است که از بین سه تیم ایرانی حاضر در مرحله حذفی، هیچ یک اجازه میزبانی پیدا نکرده‌اند و بر اساس اعلام ای اف سی، بازی پرسپولیس تهران و استقلال دوشنبه نیز باید در ورزشگاه ملی تاجیکستان که به چمن مصنوعی مجهز است، برگزار شود.

اما باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای خواستار دریافت میزبانی شده است. در نامه سرخپوشان اطمینان داده شده که «ما برای اسکان مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا یک هتل و برای تیم‌ها، پنج هتل را معرفی کرده‌ایم. همچنین پنج استادیوم برای تمرین و یک استادیوم برای انجام بازی‌ها در برنامه گنجانده شده است.»

همچنین باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که میتواند تمام استانداردهای لازم را داشته باشد که از جمله آنها «استفاده از نور ۱۴۰۰ لوکس در زمان برگزاری بازی‌ها و همچنین وجود چهار رختکن در ورز‌شگاه است.»

باشگاه پرسپولیس در نظر دارد به زودی با ارسال نامه ای دیگر برنامه خود برای میزبانی فینال آسیا را ارائه دهد؛ فینالی که با اعلام ای اف سی به صورت تک بازی در غرب برگزار خواهد شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران لیگ قهرمانان آسیا