پرسپولیس خواهان حضور آل کثیر در تمرینات

عیسی آل کثیر به روزهای پایانی دوران محرومیت خود نزدیک می شود و از این رو باشگاه طی نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان دریافت مجوز حضورش در تمرین برای دستیابی به آمادگی فنی و تاکتیکی شده است....

به گزارش "ورزش سه"، عیسی آل کثیر، مهاجم جنوبی پرسپولیس که در آستانه نیمه نهایی لیگ قهرمانان در فصل ۲۰۲۰ با محرومیت از سوی کنفدراسیون بابت شادی گلش مواجه شد، اکنون به روزهای پایانی این محرومیت نزدیک می‌شود.

باشگاه پرسپولیس بر این اساس طی نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان این شده که شرایط حضور وی در تمرینات تیمی برای دستیابی به آمادگی بدنی، تاکتیکی و هماهنگی صورت گیرد. طی محکومیتی که این بازیکن با آن مواجه شده بود، وی حق حضور در تمرینات تیم را نیز طی این مدت نداشته و باید محرومیت شش ماهه خود را پشت سر می‌گذاشت.

بنابر اعلام امیر علی حسینی، باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار آن شد که امکان حضور عیسی آل‌کثیر در تمرینات را با توجه به نزدیک شدن پایان محرومیت وی بررسی کند.

 مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در این ارتباط گفت: این درخواست با توجه به نزدیک شدن پایان محرومیت بازیکن مطرح شده است تا امکان حضور در برنامه‌های آماده سازی را پیدا کند. این درخواست روز دوشنبه از طریق فدراسیون فوتبال ایران، ارسال شد.

 عیسی آل‌کثیر از نیمه فروردین ماه با پایان محرومیت ۶ ماهه‌اش می‌تواند پرسپولیس را درمسابقات همراهی کند.

تگ ها


پرسپولیس تهران ای اف سی عیسی آل کثیر