پرسپولیس درخواست کمک از هواداران را تکذیب کرد

باشگاه پرسپولیس اعلام هرگونه شماره حساب برای کم مستقیم طرفدارانش را از مبادی غیر رسمی تکذیب کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای اخیر موضوع کمک هواداری به باشگاه پرسپولیس از سوی افراد و گروه های مختلف مطرح شده که یکی از آن ها منوچهر شفقتیان پیشکسوت این باشگاه بوده است. شفقتیان چند روز پیش اعلام کرد که برای کمک به باشگاه جهت پرداخت بدهی های خارجی از طرفداران پول جمع می‌کند اما باشگاه پرسپولیس هرگونه ارتباط با این افراد را امروز تکذیب کرده است.

قرمزها در این باره گفتند: متاسفانه مشاهده شده است که بعضی افراد، تحت عناوینی چون؛ حمایت از پرسپولیس، اقدام به ایجاد تشکل یا اعلام شماره حساب برای جمع‌آوری کمک‌های هواداری کرده‌اند. باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن آنکه قویا هرگونه ارتباط خود با این موارد را رد می‌کند، به آگاهی هواداران عزیز می‌رساند چنین اقداماتی، فارغ از نیت عاملان آن، بدون هرگونه هماهنگی و اطلاع این باشگاه صورت گرفته است. بر این اساس ضروری است و تقاضا می‌شود از مشارکت در این طرح‌ها و اهدای کمک تحت هر عنوانی مرتبط با پرسپولیس، جدا خودداری نمایند.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس به صورت ضمنی چنین افرادی را تهدید به شکایت نیز کرده و باید دید در نهایت سرانجام این ماجرا چه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
داوری که شانس قهرمانی را از استقلال گرفت! 
خورشیدی: قلعه‌نویی من را ببخشد، اشتباه کردم
سراج: با تیم دوم جدول تنها ۴ امتیاز فاصله داریم 

تگ ها


فوتبال ایران پرسپولیس پرسپولیس تهران هواداران پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال