Banner

پرسپولیس دریبل رونالدینیویی خورد/ مایگا در راه تهران

در حالی که باشگاه پرسپولیس در تلاش بود تا نام مهاجم خارجی مدنظر خود را تا آخرین لحظه مخفی نگه دارد نام این مهاجم فاش شده است....

تلاش باشگاه پرسپولیس برای پنهان کردن نام گزینه خارجی خود نتیجه‌ای نداشت.

به گزارش خبرنگار مدال، در حالی که باشگاه پرسپولیس در تلاش بود تا نام مهاجم خارجی مدنظر خود را مخفی کند و با عملیات مخفیانه مهاجم مدنظر خود را به تهران بیاورد، نام بازیکن مذنظر فاش شده و تلاش این باشگاه برای جذب مادیبو مایگای 31 ساله و اهل مالی تایید شده است.

طی روزهای اخیر گزینه‌های متعددی برای تقویت خط حمله پرسپولیس معرفی شدند. از نرمین هاسکیچ بوسنیایی تا فرانکو دی‌سانتوی آرژانتینی؛ با این حال مدیران پرسپولیس که پیش از این در زمینه معرفی سرمربی جدید و مطرح کردن نام گزینه‌های انحرافی موفق بودند این بار نتوانستند گزینه مدنظر خود در خط حمله را محفی کنند و تا به نوعی دریبل رونالدینیویی خورده باشند.

مایگاه به زودی راهی تهران خواهد شد و به احتمال بسیار زیاد فردا و یا نهایتا بامداد پنج‌شنبه در تهران حاضر خواهد شد تا پس از مذاکرات نهایی با پرسپولیس قرارداد ببندد.

اخبار مرتبط:
پرسپولیسی‌ها در انتظار توافق با مهاجم خارجی/ مایگا فردا در تهران؟
نگاهی به کارنامه مایگا بعد از درخشش در فرانسه و انگلستان

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات اخبار پرسپولیس مادیبو مایگا پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال