پرسپولیس در آزادی، فولاد در آره‌نا: ۸۵ درصد

چهره هشت تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مشخص شد....

به گزارش ورزش سه، روز گذشته و با انجام سه دیدار چهره سه تیم دیگر صعود کرده به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شد. استقلال تهران در آزادی موفق شد برابر ذوب آهن با نتیجه دو بر یک پیروز شود، فولاد خوزستان در شیراز برابر قشقایی با همین نتیجه به پیروزی رسید و آلومینیوم توانست با دو گل تراکتور قهرمان فصل قبل مسابقات را اوت کند.

تیم‌های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به شرح زیر هستند:

گل‌گهر سیرجان، سپاهان اصفهان، ملوان بندرانزلی، خیبر خرم‌آباد، فولادخوزستان، استقلال، پرسپولیس و آلومینیوم اراک.

با توجه به اینکه پرسپولیس و فولاد خوزستان در دو بازی خود در جام حذفی میهمان بوده اند، در صورتی که به هم نخورند و با شش تیم دیگر بازی کنند در خانه به مصاف حریف خود خواهند رفت. یعنی در شش حالت از هفت حالت ممکن برای این دو تیم، میزبان مرحله بعد خواهند بود یعنی ۸۵.۷ درصد. در صورتی که فولاد و پرسپولیس به هم بخورند، قرعه مشخص کننده ورزشگاه محل مسابقه است.


تیم‌های آلومینیوم اراک و گل‌گهر سیرجان نیز به احتمال ۸۵.۷ درصد میهمان خواهند بود، این دو تیم هر دو بازی خود را در ورزشگاه خانگی برگزار کرده اند و اگر به هم نخورند، در صورت تقابل با هر تیمی باید در ورزشگاه حریف برای صعود به جمع چهار تیم برتر تلاش کنند. در صورت برخورد دو تیم در قرعه‌کشی به یکدیگر، قرعه مشخص کننده تیم‌های میزبان و میهمان است.


باید منتظر ماند و دید قرعه‌کشی این مرحله چه تاریخی انجام خواهد شد و تیم‌ها به چه صورت برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت تا این رقابت‌های مرحله بعد چهره چهار تیم برتر در جام حذفی را مشخص کند.