پرسپولیس در رویای چوبله کردن سایپا

دومین بازی لیگ برتری برانکو روی نیمکت پرسپولیس در مقابل تیم سایپا بود. دیداری که باوجود پیشی گرفتن دو گله سرخ ها، با تساوی 2-2 ......

دومین بازی لیگ برتری برانکو روی نیمکت پرسپولیس در مقابل تیم سایپا بود. دیداری که باوجود پیشی گرفتن دو گله سرخ ها، با تساوی 2-2 به پایان رسید و شاید مهم ترین اتفاقش، درگیری کریم باقری و پیام صادقیان بود.
شاگردان ایوانکوویچ، در لیگ پانزدهم نیز از پیروزی برابر سایپا ناکام بودند. دیدار رفت با شکست 2-1 پرسپولیس به پایان رسید و بازی برگشت هم 1-1 شد؛ آن هم در شرایطی که قرمزپوشان تا آخرین دقیقه از حریف پیش بودند. در پایان فصل هم پرسپولیس به دلیل تفاضل گل، قهرمانی را از دست داد و چه بسا اگر پنالتی طارمی در بازی رفت گل می شد یا بنستون در بازی برگشت تیم را ده نفره نمی کرد، پرسپولیسی ها به راحتی قهرمان می شدند.
اما در لیگ شانزدهم و هفدهم، اوضاع تغییر کرد. سرخپوشان پایتخت در لیگ پانزدهم 2 پیروزی دلچسب به دست آوردند که بازی برگشت، اولین حضور سروش رفیعی در پرسپولیس هم بود که با گل زلاتانی طارمی به اتمام رسید. در فصل جاری نیز پرسپولیسی ها 2 بار دروازه تیم علی دایی را باز کردند تا همچون فصل گذشته، پیروز بازی رفت باشند.
حال پیروزی در این دیدار مقابل سایپا، علاوه بر قطعی کردن قهرمانی می تواند حریف نارنجی پوش را چوبله هم کند و رکورد 4 پیروزی متوالی مقابل این تیم تهرانی را برای برانکو ایوانکوویچ به ارمغان بیاورد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال