پرسپولیس در صورت اخراج کالدرون چقدر ضرر می کند؟

پرسپولیس در صورت برکناری گابریل کالدرون از نظر مالی چندان دچار ضرر و زیان نخواهد شد....

پرسپولیس در صورت اخراج کالدرون چقدر ضرر می کند؟

به گزارش مدال،کالدرون به‌سبب تردیدهایی که از ابتدای حضورش در دل هواداران و رسانه‌ها کاشت مرد محبوبی برایسکوها و حتی خبرنگاران حوزه پرسپولیس نیست. به طوری که در هفته یازدهم و پس از شکست مقابل نفت مسجد سلیمان روی سکوهای آزادی با چهره خشمگین هواداران رو به رو شد.هواداران پرسپولیس پس از سال ها در پایان یازدهمین بازی علیه سرمربی تیم شان شعار سر دادند و نام مربی دیگری را فریاد زدند.جالب این که میرعامل سرخ پوشان نیز صدای این اعتراضات را شنید اما سکوت اختیار کرد و هیچ توضیحی در مورد نمایش سینوسی این تیم ارائه نداد.

در این میان زمزمه های تغییر سرمربی تیم ملی هواداران و تحلیل گران حوزه پرسپولیس را در مقام ارائه این پرسش قرار داده که چرا باشگاه پرسپولیس دست به تغییر نمی زند و با برانکو برای بازگشت مذاکره نمی کند.اگرچه تمایل برای برکناری کالدرون هنوز فراگیر نشده اما رفته رفته زمزمه هایی در مورد برکناری احتمالی او به گوش می رسد.در این میان اما سوال این است که آیا باشگاه پرسپولیس درصورت اخراج این مرد آرژانتینی از نظر مالی دچار ضرر و زیان سنگینی خواهد شد؟

برای اطلاع از این موضوع پیگیری های خبرنگار مدال به اینجا رسید که کالدرون برای دو فصل، قرارداد مشروطی را با باشگاه پرسپولیس در دوران مدیرعاملی ایرج عرب منعقد کرده که طبق آن در صورت عدم نتیجه گیری تا نیم فصل و کنار رفتن از پست خود دیگر نیازی به پرداخت تمام و کمال قراردادش نیست.به معنای دیگر کالدرون در صورت جدایی از پرسپولیس در نیم فصل مبلغ ۴۵۰ هزار یورو دریافت می کند و دیگر نیازی به دریافت یک میلیون و ششصد هزار یوروریی قراردادش بابت دو سال نیست.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس نیز تا کنون نیمی از پول کالدرون تا پایان دور رفت رقابت های لیگ برتر را پرداخت کرده و در صورت تکرار شکست این تیم در لیگ برتر و جام حذفی، باقیمانده پولش را هم می پردازند تا با او در نیم فصل خداحافظی کنند.

از این رو و با این وضعیت به نظر می اید مدیران پرسپولیس برای جایگزین کردن یک مربی جدید دچار مشکل چندانی نخواهند شد.اما موضوع اینجاست که هواداران پرسپولیس راضی به حضور هر مربی دیگری نیستند.آن ها در حال حاضر فقط یک مربی را می خواهند و نامش را در استادیوم هافریاد می زنند:"برانکو ایوانکوویچ"

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران مبلغ قرارداد کالدرون ضرر مالی پرسپولیس در صورت اخراج کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال