پرسپولیس در یک صورت با ناطق مذاکره می‌کند

باشگاه پرسپولیس در یک صورت با سعد ناطق وارد مذاکره خواهد شد. به گزارش مدال و به نقل از وبسایت نود ، سعد نا ......

باشگاه پرسپولیس در یک صورت با سعد ناطق وارد مذاکره خواهد شد.
به گزارش مدال و به نقل از وبسایت نود ، سعد ناطق، مدافع تیم ملی عراق که به همراه تیم ملی کشور جهت انجام بازی با ژاپن در رقابت های انتخابی جام جهانی روسیه به تهران سفر کرده، آماده است تا با مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکره کند. این در حالی است که محمد ترکاشوند، مسئول نقل وانتقالات باشگاه پرسپولیس در دبی حضور دارد.
پرسپولیسی ها چند وقت به دنبال جذب ناطق بودند، اما این بازیکن به دلایل مختلف سفرش به تهران کنسل شد. در حال حاضر فرصت خوبی نصیب مسئولان باشگاه پرسپولیس شده است تا در صورت لزوم با مدافع عراقی وارد مذاکره شوند. البته در این زمینه تصمیم نهایی را برانکو ایوانکوویچ اتخاذ خواهد کرد. قرار است مسئولان باشگاه پرسپولیس برانکو را در جریان سفر ناطق به تهران قرار دهند و اگر او بخواهد این باشگاه برای جذب مدافع ۲۴ ساله تیم ملی عراق اقدام خواهد کرد.
برانکو اخیراً اعلام کرده بود در اکثر پست ها به دنبال اضافه کردن بازیکن جوان و زیر ۲۳ سال به تیمش است و از این رو باید دید او موافق جذب ناطق خواهد بود یا نه. ضمن اینکه باید این موضوع را در نظر گرفت که با آمدن سیامک نعمتی و به احتمال زیاد احمد نوراللهی به پرسپولیس لیست این تیم فعلاً یک جای خالی در لیست بزرگسالان خود دارد. البته اگر سروش رفیعی در این تیم ماندنی شود.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال