پرسپولیس دنبال معاوضه روستایی با گلزن پیکان

باشگاه پرسپولیس منتظر پاسخ نهایی باشگاه پیکان درخصوص جذب بازیکن این تیم و معاوضه وی با امیر روستایی است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، باشگاه پیکان تهران به طور رسمی خواهان جذب امیر روستایی از پرسپولیس شده است تا مهاجم جوان این تیم با قراردادی قطعی به جمع شاگردان مهدی تارتار اضافه شود.

با این حال باشگاه پرسپولیس مخالف عقد قرارداد دائمی او با خودروسازان است تا بتواند علاوه بر انتقال قرضی وی، بازیکن دیگری را به عنوان جانشین وی از پیکان بگیرد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که روز گذشته به دیدار جعفر سمیعی رفته بود دو گزینه جدید در اختیار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرار داده است.

وی خواهان جذب حجت حق وردی بازیکن پیکان شده است و در صورت عدم جذب وی مجدداً از سمیعی خواست تا مذاکره با مدیران ارشد کارخانه مس را برای جذب امیر طاهر آغاز کنند.

باشگاه پیکان تهران در فاصله چند ساعت مانده به پایان نقل و انتقالات تابستانی لیگ بیستم با درخواست پرسپولیس مبنی بر معاوضه روستایی با حق وردی مخالفت کرده است. سمیعی نیز حاضر به انتقال دائم روستایی به پیکان تهران نیست و تنها در صورتیکه او را به طور قرضی با حق وردی عوض کرده یا پول انتقال او را نقدی بدهند موافق است.

قرار است مدیران باشگاه پیکان با مهدی تارتار سرمربی خود نشستی را درباره انتقال حق وردی به پرسپولیس داشته باشند تا نظر نهایی او را در این باره جویا شوند.

شایان ذکر است حق وردی تک گل پیکان را در دیدار روز گذشته این تیم مقابل صنعت نفت آبادان از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

بیشتر ببینید:

چرا هیچ مدیر متخصص ورزشی در سرخابی ها نیست؟

پرسپولیس درصورت قهرمانی به جام باشگاه های جهان می‌رود/ ویدیو

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال پیکان تهران نقل و انتقالات لیگ برترفوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال