پرسپولیس دوباره به فینال آسیا می رسد/ حیف است این تیم تضعیف شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: شک ندارم دوباره و به زودی شاهد حضور پرسپولیس روی سکوی قهرمانی آسیا خواهیم بود....

حسین کلانی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص عملکرد پرسپولیس در مسیر نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا گفت: تیم فوتبال پرسپولیس با تفکر ویژه ای که کادر فنی برای این تیم در نظر گرفته است توانست خیلی خوب خودش را در مسیر مسابقات فرسایشی فصل گذشته فوتبال نگه دارد. شیوع جهانی بیماری کرونا سبب شده بود تا رقابت های داخلی ایران بازه زمانی زیادی داشته باشد. پرسپولیس پس از پایان این بازی ها خیلی مصمم در آسیا حاضر شد و توانست مسیر موفقیت خود را طی کند.

مهاجم دهه ۴۰ و ۵۰ تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: من فکر می کنم پرسپولیس لایق کسب جام آسیا بود. این تیم در دیداری که اشتباهات تاثیر گذار در آن کم نبود نتیجه را به اولسان کره جنوبی واگذار کرد. پرسپولیس قطعاً در ادامه مسیر خواهد توانست بار دیگر به فینال لیگ قهرمانان برسد. عطش قهرمانی در چهره بازیکنان این تیم دیده می شود.

وی درباره حاشیه هایی که بار دیگر با جدایی بشار رسن در پرسپولیس ایجاد شده است افزود: من در داخل این باشگاه نیستم و نمی دانم چه اتفاقاتی رخ می دهد. خودم را در مقامی نمی بینم که در امور مربوط به آقای گل محمدی و همچنین مدیرعامل پرسپولیس دخالت کنم. بشار رسن نیز بازیکن خیلی ارزنده و خوبی بود. طبیعی است او دنبال آینده فوتبالی خود با پول بیشتر باشد. به هر حال پرسپولیس هم بازیکنان خیلی خوبی دارد که فکر می کنم می توانند جای خالی او را پر کنند.

کلانی ادامه داد: حیف است تیمی که بارها در سال های اخیر نقش آفرینی ملی داشته است تضعیف شود. جایگاه پرسپولیس از لحاظ فنی خیلی خوب است. تاریخ درخشان این تیم به کمک آنها خواهد آمد تا مسیر موفقیت خود را باز هم طی کنند. پرسپولیسی ها در مسیری قدم بر می دارند که قبلاً هم ردپای خودشان در آنجا دیده می شود. این تیم به زودی باز هم به فینال آسیا می رسد.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس حسین کلانی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا