پرسپولیس دچار غرور شده بود/ کریمی بهترین بازیکن زمین بود

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: پرسپولیسی ها با شرایطی که از استقلال می دیدند فکر می کردند برنده این دیدار هستند و این موضوع باعث غرور آنها شده بود....

حسین فرزامی در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص پیروزی استقلال برابر پرسپولیس در دربی نود و سوم در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: شاهد یک بازی خوب از دو تیم بودیم. در طول ۹۰ دقیقه بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و هیچ کدام به دنبال این نبودند که بازی به وقت اضافه کشیده شود. استقلال با نمایش خوبی که در نیمه اول از خود نشان داد در همان دقایق ابتدایی با حرکت زیبای قائدی به گل رسید و توانست یک نیمه را با پیروزی به پایان برساند اما در نیمه دوم این پرسپولیسی ها بودند که نمی خواستند بازنده باشند. تلاش زیادی کردند تا توانستند به گل تساوی دست پیدا کنند. فشار آنها بر روی دروازه استقلال زیاد شد و کریمی که بهترین بازیکن میدان بود به خاطر آسیب دیدگی توان نیمه اول را نداشت و تا حدودی استقلال از شرایط اصلی دور شد.

وی ادامه داد: ضمن اینکه مصدومیت فرشید اسماعیلی هم دست به دست هم داد تا خط میانی استقلال شرایطش بدتر شود و پرسپولیس توانست از این موقعیت استفاده کرده و به گل دوم در دقایق پایانی دست پیدا کند اما درست در زمانی که همه فکر می کردند پرسپولیس برنده این دیدار است، دانشگری که روزهای پرحاشیه ای را سپری کرده بود، توانست دروازه پرسپولیس را باز کرده و بازی را به تساوی بکشاند و در پایان این استقلال بود که از ضربات پنالتی اش بهتر استفاده کرد و توانست به فینال جام حذفی راه پیدا کند.

وی افزود: پرسپولیسی ها با شرایطی که استقلال داشت خود را برنده می دانستند. آنها دچار غرور شده بودند و این غرور کاذب کار دست آنها داد و نتوانستند پیروز شوند. شاید صحبت های حضور یحیی در سپاهان، تمرکز او را به هم زده بود و این وضوح تأثیر منفی هم بر روی بازیکنانش گذاشته بود. درست در آن طرف زمین مجیدی دستش خالی بود. او دو مدافع خوب خود را نداشت و همه فکر می کردند این اتفاق باعث خواهد شد تا استقلال بازنده این دیدار باشد اما تلاش مضاعف بازیکنان استقلال و عملکرد خوب کادر فنی و کار خوب حسینی در درون دروازه باعث شد تا استقلال برنده این دیدار باشد.

فرزامی، علی کریمی را بهترین زمین و دیدار دانست و گفت: او عملکرد بسیار مثبتی داشت. تا زمانی که در زمین بود آرامش را به تیم انتقال داد. کریمی با پاس های بلند و کوتاه خود کاملاً بازی را در اختیار استقلال قرار داده بود و درست است که قائدی آن گل زیبا را به ثمر رساند اما علی کریمی بهترین بازیکن زمین بود.

وی در خصوص حسین حسینی اظهار داشت: او در هفته های گذشته شاهد انتقادات زیادی  از خودش بود. خیلی ها او را نقد می کردند و اعتقاد داشتند او عملکرد ضعیفی دارد. اما حسینی در مقابل پرسپولیس درست است که دو گل خورد و روی آن دو گل هم مقصر نبود ولی در مجموع کار فوق العاده ای انجام داد و یکی از مردان اصلی استقلال بود که اجازه نداد پرسپولیس به فینال جام حذفی راه پیدا کند.

تگ ها


حسین حسینی تیم فوتبال پرسپولیس حسین فرزامی تیم فوتبال استقلال تهران