پرسپولیس دیگر طلبکاری ندارد/گرشاسبی: کارت بازی عالیشاه از جانب AFC صادر شده است

گرشاسبی مدیر عامل پرسپولیس گفت:تیم کلی بدهی داشت و از گرفتن بازیکن محروم بود، مثلا فقط بدهی مالیاتی باشگاه پرسپولیس حدود 130 میلیارد تومان بود که خوشبختانه با همکاری مسئولان همه حل و فصل شد و توانستیم با جوانان تیم را ببندیم و با برانکو به اینجا برسانیم ......

گرشاسبی مدیر عامل پرسپولیس گفت:تیم کلی بدهی داشت و از گرفتن بازیکن محروم بود، مثلا فقط بدهی مالیاتی باشگاه پرسپولیس حدود 130 میلیارد تومان بود که خوشبختانه با همکاری مسئولان همه حل و فصل شد و توانستیم با جوانان تیم را ببندیم و با برانکو به اینجا برسانیم.

به گزارش مدال، خوشبختانه پرسپولیس الان دیگر طلبکاری ندارد و فقط مقداری بدهی های متفرقه بانکی و... مانده که آنها هم در حال مذاکره ایم که صفر شود.

 وی در ادامه گفت: با بازی های خوبی که بازیکنان از خودشان نشان دادند همه آن ها الان برند هستند و ارزششان بالاتر رفته است و همه متقاضی دارند که بیرانوند هم همین طور، اما با صحبتی که با ایشان شد ایشان فعلا در تیم می ماند. 

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص حرف و حدیث هایی که در خصوص عالیشاه پیش آمده است گفت: عالیشاه مشکلی ندارد و همه کارت های قانونی این بازیکن از طرف فدراسیون و AFC  صادر شده است. 
 
 فردا با نمایندگان تیم کاشیما در مورد بلیط و سهمیه تیم ها جلسه داریم.
 
با صعود به فینال قهرمانان آسیا 2 میلیون دلار برده ایم و اگر قهرمان شویم 4 میلیون دلار خواهیم گرفت.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال