پرسپولیس شجاع را ترانسفر می کند؟

محمدحسن انصاری فرد با مشکلات مالی بزرگی مواجه شده و شاید در مسیر تامین منابع یکی از اهداف این باشگاه فروش بازیکن باشد...

به گزارش مدال، مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس روز به روز بیشتر می شود و به رغم این که انصاری فرد مصاحبه های زیادی مبنی بر حل این مشکلات داشت اما هنوز نتوانسته در این باشگاه از نظر مالی عملکرد قابل توجهی داشته باشد.

به هر حال پرداختی بازیکنان به حدنصاب لازم نرسیده و احتمال فسخ قرارداد برای آنها وجود دارد.همین مسئله باعث شده تا آن ها در جمع‌های خصوصی خود ضمن گلایه بابت بی توجهی باشگاه به پرداخت مطالبات، کار به جایی رسیده که برخی از بازیکنان با توجه به عدم دریافت حد نصاب مطالباتشان به فسخ قرارداد با پرسپولیس فکر می کنند.موضوعی که بشار رسن نیز به طور شفاف به آن اشاره کرد و به عنوان یک بازیکن خارجی بدون پروا درباره آن توضیح داد و مدعی شد قراردادش با این شرایط بی اعتبار شده است.

در همین ارتباط شنیدیم یکی از راهکارهای محمدحسن انصاری فرد فروش شجاع خلیل زاده است.مدافع میانی موفق پرسپولیس طی سه فصل اخیر، حالا زمزمه هایی در مورد جدایی اش شنیده می‌شود. خلیل زاده که فصل گذشته نیز بعد از موفقیت همراه تیمش و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا با پیشنهاد خارجی مواجه شده بود و در نهایت تصمیم به تمدید قرارداد گرفته بود، گویا شجاع این بار هم چند پیشنهاد دارد که بعید نیست باشگاه در شرایط فعلی به انتقال او برای دستیابی به منابع مالی ارزی نیز فکر کند. خلیل زاده فصل گذشته نیز که باشگاه درگیر مشکلات مالی و ارزی برای پرداختی به خارجی‌ها بود اعلام آمادگی خود را برای این انتقال و کمک به مشکلات باشگاه اعلام کرده بود. شاید در شرایط فعلی یکی از اقدامات باشگاه برای تامین منابع ارزی این ترانسفر باشد که البته باید دید این بار شجاع خلیل زاده راضی به انجام آن خواهد شد یا نه.

بیشتر بخوانید:
استعفای پیروانی و داستان فایل ضبط شده کالدرون!

تگ ها


شجاع ترانسفر میشود؟ فوتبال ایران خلیل زاده ترانسفر میشود؟ اخبار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال