پرسپولیس فقط یک «ستاره» دارد/ بازیکنان السد خطرساز هستند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد تیمش دیدار سختی برابر نماینده قطر در پیش دارد اما با تمام وجود برای پیروزی و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان به میدان خواهند رفت....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 17:10 روز یکشنبه در ورزشگاه اجوکیشین به مصاف تیم السد قطر خواهد رفت. 

یحیی گل محمدی صبح امروز شنبه در نشست خبری قبل از این بازی گفت: با بهترین و قوی ترین تیم های این مسابقات باید بازی کنیم. با مربی خوبی که دارند یکی از مدعیان کسب جام هستند.

سرمربی پرسپولیس افزود: ما با عملکرد خوبمان در بازی های قبلی توانایی های خودمان را نشان دادیم و یک ستاره داریم که آن هم تیم پرسپولیس است. تیم حریف ستاره های خیلی زیادی دارد و می تواند خطرساز باشد.

وی درباره شرایط بازیکنان پرسپولیس تاکید کرد: در چند بازی اخیر نشان دادیم تیمی به معنای واقعی هستیم. کار سختی مقابل السد داریم و باید تمرکز زیادی داشته باشیم تا ستاره های حریف را مهار کنیم. لازم است از فرصت های خودمان خوب استفاده کنیم و مثل بازی قبل عملکرد خوبی داشته باشیم.

گل محمدی افزود: به بازیکنانم به شخصه خیلی امیدوارم. اگر باور به برد داشته باشیم مطمئنا خواهد افتاد.

بیشتر ببینید:

تقابل سخت پرسپولیس مقابل السد پر ستاره/ ویدیو

عکس جالب از مادر عیسی آل کثیر در حال تماشای بازی پرسپولیس/ ویدیو

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال السد قطر لیگ قهرمانان فوتبال آسیا یحیی گل محمدی پرسپولیس السد AFC Champions League فوتبال