پرسپولیس قطعا برنده پرونده شکایت باشگاه النصر عربستان است

 وکیل باشگاه پرسپولیس در خصوص پرونده شکایت النصر توضیحاتی را ارائه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، امیرساعد وکیل درباره آخرین وضعیت شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس به کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا، گفت: همانگونه که مؤکدا و مکرراً از سوی باشگاه و اینجانب اعلام شده است بر اساس مدارک، مستندات و ادله ارائه شده در لایحه دفاعیه پرسپولیس، نتیجه حاصل از یک فرایند رسیدگی عادلانه در این پرونده، چیزی جز پیروزی قاطع پرسپولیس در این پرونده نخواهد بود.

وی ادامه داد: افرادی که تلاش می‌کنند در فضای مجازی و رسانه‌ای این تصور را القا کنند که هواداران امیدوار به حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا نباشند، برداشت کاملاً نادرستی را نشر داده‌اند و این بر خلاف منافع ملی و حاصل یک برداشت اشتباه از صحبت‌های اینجانب است.

وکیل باشگاه پرسپولیس که با رسانه این باشگاه گفتگو کرده است، تاکید کرد: پرسپولیس قطعاً یک پای فینال لیگ قهرمانان آسیا است. بنابراین هواداران لازم است در این مقطع زمانی، پشتیبان تیم باشند تا بازیکنان با تمام قوا خود را برای مسابقه فینال و حضور مقتدرانه در آن بازی به نحو احسن آماده‌تر کنند. کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز خود را برای برگزاری فینال که یک سمت آن قهرمان غرب قاره، پرسپولیس است آماده می‌کند.

بیشتر بخوانید:

توضیح پزشک پرسپولیس درباره زمان بازگشت محمد انصاری

تعطیلی یک‌روزه تمرین پرسپولیس بعد از بازی تدارکاتی

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال النصر عربستان لیگ قهرمانان فوتبال آسیا فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال