پرسپولیس قهرمان زودهنگام لیگ شد؟

تیم فوتبال پرسپولیس با اختلاف 11 امتیازی نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده خود استقلال به احتمال 99 درصدی به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران رسیده است ......

تیم فوتبال پرسپولیس با اختلاف 11 امتیازی نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده خود استقلال به احتمال 99 درصدی به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران رسیده است.
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، سرخ ها که هفته آینده مقابل ماشین سازی تبریز به میدان می روند پس از این دیدار در تهران میزبان پدیده خواهند بود و سپس در ورزشگاه آزادی از ذوب آهن پذیرایی می کنند و در آخرین دیدار فصل به رویارویی با سیاه جامگان خواهند رفت. این در حالی است که استقلال در 4 بازی آینده خود با صبای قم، تراکتورسازی، پدیده و سپاهان دیدار خواهد کرد. شاگردان علیرضا منصوریان دیدار برابر تراکتور و پدیده را در زمین حریف و دو دیدار مقابل صبا و سپاهان را در استادیوم آزادی برگزار خواهند کرد.
شاگردان امیر قلعه نویی نیز با کمترین شانس ممکن در هفته های آینده برابر پدیده در مشهد، استقلال تهران در استادیوم یادگار امام، سپاهان در اصفهان و در نهایت نفت تهران در تبریز پیکار خواهند کرد.
اتفاق قهرمانی برای دو تیم دیگر تنها در صورتی رقم خواهد خورد که شاگردان برانکو در هر 4 دیدار باقی مانده خود با شکست از زمین خارج شده و آنها موفق به پیروزی شوند. مساله ای که البته با تقابل رو در روی استقلال و تراکتورسازی شانس یکی از آنها را برای قهرمانی باقی خواهد گذاشت. در این بین پرسپولیس هفته آینده به مصاف ماشین سازی خواهد رفت که سقوطش به دسته پایین تر در گرو پیروزی مقابل شاگردان برانکو ایوانکوویچ است.
هفته بیست و هفتم
 پدیده مشهد ـ تراکتورسازی (جمعه 25 فروردین)
شنبه 26 فروردین
ماشین سازی تبریز ـ پرسپولیس
استقلال تهران ـ صبای قم
هفته بیست و هشتم ـ پنجشنبه 31 فروردین
پرسپولیس ـ پدیده مشهد
تراکتورسازی ـ استقلال
هفته بیست و نهم ـ شنبه 9 اردیبهشت
پدیده مشهد ـ استقلال
پرسپولیس ـ ذوب آهن
سپاهان ـ تراکتور
هفته سی ام ـ پنجشنبه 14 اردیبهشت
سیاه جامگان ـ پرسپولیس
استقلال ـ سپاهان
تراکتورسازی ـ نفت تهران
* با تمام این شرایط به نظر می رسد داستان قهرمانی لیگ به پایان رسیده و پرسپولیس بعد از فصل هفتم اکنون در پایان لیگ شانزدهم نیز می تواند جشن قهرمانی خود را برپا کرده و به دهمین قهرمانی ادوار خود در تاریخ فوتبال ایران دست یابد.
* با این نتایج اما تیم های استقلال و تراکتور برای کسب سهمیه دوم حضور در لیگ قهرمانان آسیا طی 4 هفته آینده با یکدیگر رقابت خواهند داشت.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال