پرسپولیس لباس خوش یمن را عوض نمی کند

در حالی که باشگاه پرسپولیس طی یک فراخوان قصد داشت از طراحی جدیدی برای لباس های فصل جدید و فینال آسیا استفاده کند از این موضوع منصرف شد....

به گزارش" ورزش سه" سایت باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که با توجه به اینکه هواداران و اعضای تیم معتقدند این لباس ها خوش یمن است فعلا تغییری در طراحی لباس پرسپولیس انجام نخواهد شد.


امروز سایت باشگاه پرسپولیس دراین ارتباط نوشت:  مدیریت باشگاه تلاش زیادی داشت تا با همکاری شرکت تامین کننده البسه و در قالب یک فراخوان، طرح مورد علاقه هواداران پرسپولیس برای پیراهن جدید در ادامه فصل و فینال لیگ قهرمانان آسیا را انتخاب و مورد بهره‌برداری قرار دهد. در این زمینه، طرح‌های فراوان، زیبا و متنوعی به باشگاه ارسال شد که جا دارد از همه طرفداران عزیز تیم تقدیر و تشکر کنیم.


طبق فراخوان اعلام شده، قرار بر این بود که یکی از طرح‌های دریافتی، به عنوان پیراهن اصلی مورد استفاده قرار بگیرد اما وقتی با نظر هواداران، بازیکنان و اعضای کادر فنی در مورد استفاده از پیراهن فعلی که برای پرسپولیس خوش‌یمن بوده، مواجه شدیم، تصمیم گرفتیم تا پایان نیم‌فصل مسابقات و در بازی نهایی لیگ قهرمانان، از پیراهن فعلی استفاده کنیم.


با این حال، اقدامات باشگاه در مورد پیراهن جدید تیم به اتمام نرسیده و بخش‌های مرتبط در تلاش هستند تا به زودی با انتخاب یکی از طرح‌های ارسالی از سوی طرفداران عزیز، کیت جدید باشگاه را انتخاب کنیم.
در این زمینه، شرکت تولیدکننده البسه، همکاری صمیمانه‌ای با مدیریت باشگاه داشته و البسه کلیه تیم‌های پرسپولیس اعم از تیم اصلی و تیم‌های پایه را به صورت اسپانسری و رایگان در اختیار باشگاه قرار می‌دهد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران AFC Champions League فوتبال