پرسپولیس، محمد انصاری را تهدید کرد

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که مسئولیت حقوقی قرارداد با انصاری برعهده باشگاه بعدی او خواهد بود چرا که آن ها این ماجرا را پیگیری می‌کنند....

به گزارش ورزش سه، باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای اعلام کرده که مدیران این باشگاه مخالف جدایی محمد انصاری بودند اما او قراردادش را فسخ کرد. قرمزها همچنین اعلام کردند که از نظر حقوقی این ماجرا را دنبال خواهند کرد.

باشگاه پرسپولیس همچنین نوشت: درروزهای گذشته محمد انصاری مدافع خوش‌اخلاق تیم، بارها درخواست فسخ‌قرارداد با باشگاه را داشت اما از یک سو، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم و از طرف دیگر، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه، مخالفت صریح خود با این اقدام را اعلام کردند. باشگاه پرسپولیس برای حفظ انصاری، چهار روز مقاومت کرد اما در نهایت، انصاری پس از فسخ یک‍‌طرفه قرارداد، از پرسپولیس جدا شد.

در ادامه توضیحات سرخپوشان آمده: در این مورد، بخش حقوقی باشگاه بارها موارد قانونی جلوگیری از فسخ قرارداد انصاری را به این بازیکن توضیح داد اما او با توجه به یک بند در قراردادش، اصرار بر فسخ‌قرارداد داشت. 


مدیریت باشگاه پرسپولیس به خواسته کادرفنی و هواداران خود، به هیچ عنوان راضی به از دست دادن بازیکنان خوب از جمله محمد انصاری نیست و این موضوع را در مراجع قانونی دنبال خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس در پایان این بیانیه با لحنی تهدید آمیز نوشت: بدون تردید با توجه به نص قوانین فیفا، مسئولیت حقوقی بابت فسخ‌قرارداد انصاری برعهده این بازیکن و باشگاه بعدی اوست و باشگاه پرسپولیس به طرفداران خود قول می‌دهد این موضوع را تا رسیدن به نتیجه، پیگیری کند.

تگ ها


پرسپولیس تهران محمد انصاری