Banner

پرسپولیس منتظر سه ستاره/استارت بعد از تعیین تکلیف

سه ملی پوش پرسپولیس بعد از تعیین تکلیف در تمرینات شرکت خواهند کرد و احتمال ماندن علیپور و بیرانوند بیشتر از جدایی آنها است....

به گزارش خبرنگار مدال، مهدی ترابی در تمرین نوبت صبح سرخپوشان که  از ساعت ۱۰ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد حضور یافت و باید دید درباره  سایر ملی پوشان این تیم  چه تصمیمی اتخاذ می شود و آنها چه زمانی به تمرین می آیند. وضعیت بیرانوند و علیپور بعد از جلسه آنها با مدیریت مشخص خواهد شد و باشگاه بطور کلی تمایل به جدایی آنها ندارد.

باشگاه پرسپولیس مخالف جدایی بیرانوند است و گلر شماره یک تیم ملی پیشنهادی که بتواند بند آزادسازی قرادادش را (پرداخت هفتصد هزار دلار) فعال کند ندارد و تیم ویسل کوبه  ژاپن هم قصد دارد با مبلغ کمتری رضایت نامه بیرانوند را دریافت کند. بیرانوند با باشگاه بر سر مسایل مالی اختلافاتی دارد  و تمایل دارد فرصت لژیونر شدن را از دست ندهد اما او به احتمال بسیار زیاد در نهایت ماندنی خواهد شد. 

علیپور هم سه پیشنهاد اروپایی از آلمریا اسپانیا، آ اک اتن و وارخم بلژیک داشته اما هیچ یک نتوانسته اند به  پیشنهاد و شرط هفتصد هزار دلاری باشگاه برای صدور رضایت نامه پاسخ دهند و چنین مبلغی را واریز کنند. 

 نورالهی هم قبل از شرکت در تمرینات به احتمال فراوان همچون سایر نفرات و برای مشخص شدن مسایل مالی و قراردادی جلسه ای با عرب خواهد داشت. نوراللهی قرارداد دارد و حرفی هم از جدایی نزده است.

بیشتر بخوانید:

تمرین صبح دوشنبه پرسپولیس با حضور ترابی

 

تگ ها


تمرین پرسپولیس احمد نوراللهی علی علیپور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال