پرسپولیس مهم است، نه طارمی!

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت راستی باور کردنی نیست! چگونه طارمی همواره برای تیم پرسپولیس چون فاجعه ای عمل میکند؟ دوسال پیش طارمی راحت به باشگاه پرسپولیس آمد و در حالی که صحبت از عقد قرار داد او می شد به ترکیه رفت و ناگهان با ریزهاسپورت! قرار داد امضا کرد ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت راستی باور کردنی نیست! چگونه طارمی همواره برای تیم پرسپولیس چون فاجعه ای عمل می‌کند؟ دوسال پیش طارمی راحت به باشگاه پرسپولیس آمد و در حالی که صحبت از عقد قرار داد او می شد به ترکیه رفت و ناگهان با ریزه‌اسپورت! قرار داد امضا کرد . آن روزها همه ناراحت بودند و  شدت این ناراحتی به قدری بود که تمرکز ها از بین رفت . آن گونه که مذاکرات مناسبی با کاوه رضائی ستاره بزرگ ایرانی این روزهای تیم شارلروا نکردند . طارمی به پرسپولیس برگشت و وکیل او چون طوطیان شکر افشان سخن گفت. پرسپولیس سر خم کرد و بازیکنی را گرفت که براحتی به تیم پشت کرده بود.
واقعه دوم در فصل آماده سازی تیم پیش از آغاز لیگ بود . طارمی به اردوها نیامد و دیر به تیم ملحق شد و بار دیگر تیم  در مقابل طارمی سر خم کرد . اتفاق تلخی را که طارمی در سال گذشته برای پرسپولیس استارت زده بود در نیمه نهائی لیگ قهرمانان آسیا گریبانگیر تیم را گرفت . طارمی محروم شد و تیم دچار شوک و  بازی رفت یک فاجعه شد.
طارمی محروم شد اما تیم چه اتفاقی برایش افتاد؟ امروز آقای گل لیگ پسر جوانی است که هیچگاه در زمان طارمی به او اعتماد چندانی نداشتیم واو گل زد و یادمان داد که چقدر غافل از سعی و تلاش و وفاداری و استعدادهای داخل تیم بودیم.
چهارماه  محرومیت طارمی در حال گذر است که باز یک "طارمی گیت" دیگر به سراغمان آمده. طارمی تمدید نمی کند و این در حالی است که پرسپولیس  بدهی های او را با ریز اسپورت حل کرده است  اما او باز ساز رفتن کوک می کند وعده ای اشک می ریزند و این در حالی است که ما علیپور را در غیبت طارمی کشف کردیم .
طارمی کیست؟ آقای گل دو فصل گذشته لیگ ما است اما مگر علیپور تا اینجا آقای گل نیست؟ طارمی بزرگتر از ایرانپاک و بهزادی و محمد خانی و پیوس و دایی و بزیک  است؟ طارمی بزرگتر از نیمار است که بارسلونا وقتی او رفت کمی لغزید اما حالا صدر نشین لا لیگا و پیروز ال کلاسیکو است چون بارسلونا تیم است نه نیمار!
آقایان مدیر ! طرفداران ! نترسید با هم باشید   این تیم است که مهم است نه امثال بازیکنی چون طارمی که نه اخلاق حرفه ای دارد و نه بذل و بخشش های پاس‌های مسلمان. در جاهای دیگر برای او وجود دارد. بازیکنی که تمرکز ندارد و تصمیم گیری های بچگانه او به تیم ضربه می زند تنها می تواند یک کالا برای کسب در آمد باشد .برای آنکه خیری برای تیم نخواست گریه نکنید.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال