پرسپولیس 1 – ۰ نفت آبادان/ گزارش لحظه به لحظه

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان است...

به گزارش مدال، تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان امروز در دیداری از هفته سوم لیگ برتر به مصاف هم رفته‌اند.

شناسه بازی:
ساعت: ۱۹:۴۵/ دوشنبه ۲۵ شهریور/ ورزشگاه آزادی

تیم داوری:
داور وسط: مهدی سیدعلی/ کمک داوران: سعید علی‌نژادیان و علی‌اکبر نوری/ داوران پشت دروازه: علی صفایی و حمید حاج‌ملک/ داور ذخیره: حسن انتظاری/ ناظر داوری: حسن کامرانی‌فر

کارت زرد: شجاع خلیل‌زاده (پرسپولیس)(۴۴)

کارت قرمز:

ترکیب پرسپولیس:
بوژیدار رادوشویچ، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، مهدی شیری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، بشار رسن (وحید امیری)(۵۲)، سیامک نعمتی(محمد نادری)(۸۰)، جونیور (امید عالیشاه)(۶۹) و علی علیپور/ سرمربی: گابریل کالدرون

ترکیب صنعت نفت آبادان:
محمد دریس، عقیل کعبی، مهدی مومنی (رضا جبیره)(۶۱)، طالب ریکانی‌(فاخر تهامی)(۸۲)، مصطفی احمدی، مسلم مجمدمی (عیسی آل‌کثیر)(۸۶)، محمد قریشی، جعفر سلمانی، محمد اهل‌شاخه، مهدی حنفی، عبدالله ناصری/ سرمربی: دراگان اسکوچیچ

شرح گل‌ها:
پرسپولیس 1 - صنعت نفت صفر (دقیقه 57: محمدحسین کنعانی‌زادگان):سیامک نعمتی ضربه آزادی که در میانه زمین گرفته بود را به محمدحسین کنعانی‌زادگان پاس داد تا این مدافع پیشتاخته با شوت زمینی ناگهانی دروازه صنعت نفت را از فاصله حدودا 30 متری تهدید کند و با دفع اشتباه دریس این ضربه تبدیل به گل شود.

دقایق حساس:
دقیقه 3: پاس در عمق ترابی و شوت محکم علیپور با حضور به موقع اهل‌شاخه و تکل او به کرنر رفت تا دروازه صنعت نفت در شروع بازی بسته بماند.
دقیقه 4: توپ ارسالی ترابی از کرنر سمت راست زمین و ضربه آکروباتیک خلیل‌زاده پس از تیرک دوم را مدافعان صنعت نفت دوباره به کرنر زدند.
دقیقه 6: ضربه ایستگاهی نه چندان خوب ریکانی را رادوشوویچ به راحتی جمع کرد.
دقیقه 7: حرکت سریع و پیشتازی ترابی تا محوطه جریمه صنعت نفت و شوت او از زاویه بسته را دریس به کرنر فرستاد.
دقیقه 24: طالب ریکانی با حرکت سریع از پشت محوطه جریمه حرکت کرد و خود را در موقعیت گلزنی قرار داد، اما ضربه فنی او از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.
دقیقه 36: سرتوپ و شوت پشت محوطه پای چپ سیامک نعمتی خطرساز نشد و به راحتی در دستان دریس جای گرفت.
دقیقه 44: مهدی مومنی با جای گذاشتن شیری، سعی در ایجاد فرصت گلزنی برای خود داشت که خلیل‌زاده در قوس محوطه جریمه او را متوقف کرد تا یک ضربه آزاد نصیب صنعت نفت شود.
دقیقه 45: شوت محکم خطرناک طالب ریکانی از روی ضربه ایستگاهی را رادوشوویچ به زیبایی با کف دست راست گرفت و جمع کرد تا مومنی را در گلزنی در ریباند ناکام بگذارد.
دقیقه 69: مهدی ترابی بهترین فرصت را برای زدن گل دوم پرسپولیس روی پاس براندائو داشت ولی قبل از زدن ضربه در محوطه جریمه صنعت نفت سُر خورد تا شوت او به بیرون برود.
دقیقه 75: شوت پشت محوطه نعمتی دقت لازم را نداشت و از بالای دروازه صنعت نفت به بیرون رفت.
دقیقه 76: علی علیپور با سرعت بالای خود و جای گذاشتن دو مدافع صنعت نفت به دروازه این تیم نزدیک شد ولی تکل اهل‌شاخه منجر به رفتن توپ به کرنر شد.
دقیقه 77: ارسال عالیشاه از روی کرنر و ضربه سر خلیل‌زاده بعد از برخورد به روی سر کعبی مجددا به کرنر رفت.
دقیقه 78: پاس ترابی و شوت پشت محوطه خلیل‌زاده از کنار تیرک عمودی دروازه صنعت نفت عبور کرد.
دقیقه 79: عالیشاه بعد از یک- دو با علیپور قصد داشت با پاس در عرض مهاجمان پرسپولیس را صاحب موقعیت کند که تکل قریشی، برخورد توپ با دست چپ او و جمع کردن توپ توسط دریس اجازه نداد این حرکت ثمری داشته باشد؛ البته در این صحنه سرخ پوشان اعتقاد به خطای هند پنالتی داشتند که سیدعلی چنین تصمیمی نگرفت.
دقیقه 84: خلیل‌زاده می‌توانست روی سانتر عالیشاه از روی کرنر گلزنی کند که ضربه سر او را دریس دراختیار گرفت.
دقیقه 86: شوت پای چپ کعبی از میانه زمین را رادوشوویچ به راحتی جمع کرد.
دقیقه 4+90: ترابی با حرکت تکنیکی خود تا محوطه جریمه صنعت نفت پیش رفت که پاس او و ضربه علیپور را دریس برگشت داد و در ریباند شوت روی پای ترابی به تیرک افقی اصابت کرد و به اوت رفت.
دقیقه 5+90: باز هم پرسپولیسی‌ها یک فرصت گلزنی دیگر را هدر دادند و این بار شوت کم‌دقت علیپور را مدافعان صنعت نفت دفع کردند تا سوت پایان مسابقه زده شود.

اخبار مرتبط:

حواشی پرسپولیس و صنعت نفت/ پیروزی جلوی چشم مربیان استقلال+ تصاویر

تگ ها


پرسپولیس صنعت نفت آبادان گابریل کالدرون دراگان اسکوچیچ لیگ برتر فوتبال ایران ورزشگاه آزادی پرسپولیس صنعت نفت آبادان پرسپولیس-صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال