پرسپولیس نگران پیشنهاد ازبکستان نیست

باشگاه پرسپولیس خیلی نگران پیشنهاد تیم ملی ازبکستان به برانکو نیست. البته پیشنهادی که هنوز به طور رسمی از سوی فدراسیون فوت ......

باشگاه پرسپولیس خیلی نگران پیشنهاد تیم ملی ازبکستان به برانکو نیست. البته پیشنهادی که هنوز به طور رسمی از سوی فدراسیون فوتبال ازبکستان تایید نشده است اما حرف هایی در مورد آن وجود دارد.
پیش تر هم این طور گفته شد برانکو مورد توجه تیم ملی کرواسی است اما در نظر سنجی که برای حضور او در تیم ملی کرواسی صورت گرفت مردم کمترین رای را به پروفسور دادند و در نهایت دالیچ سرمربی تیم ملی این کشور شد و به جام جهانی صعود کرد. 
عملکرد برانکو در پرپسولیس کاملا موفقیت آمیز بوده و طبیعی است در صورت جدایی از این  تیم دست کم با پیشنهادات خوبی از سوی تیم های آسیایی یا کروات مواجه شود اما برانکو علاقه خاصی به پرسپولیس دارد و شاید این شور و هیجان و لذت کار کردن را در تیم دیگری تجربه نکند. از سویی دغدغه های مالی هم برای برانکو مهم است. او بخوبی می داند مشکلات مالی اگر قرار به تدوام باشد می تواند انگیزه های تیمش را مورد هدف قرار دهد و از سویی تیم از دو پنجره آتی نقل و انتقالات محروم است و این به شرطی به تیم ضربه نمی زند که بازیکنان فعلی در تیم بمانند. 
برانکو شرط و شروط خود را تعیین کرده و باشگاه به طور جمعی و بر خلاف نظر ر ئیس هیات مدیره موافق ادامه حضور برانکو هستند و حتی وزیر ورزش و جوانان هم دستور به تمدید قرارداد برانکو داده است. باشگاه در تلاش برای نزدیک شدن به خواسته های برانکو است که البته منطقی به نظر می رسد و از سویی نگران پیشنهاد تیم ملی ازبکستان به برانکو نیست چرا که معتقد است پایداری در تیم پرسپولیس بیشتر است و حتی در آینده می تواند او را به تیم ملی برساند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال