پرسپولیس نیمه اول را با برد به رختکن رفت/ هدیه دروازه بان پیکان

تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی که کیفیت بالایی هم نداشت به لطف اشتباه دروازه بان تیم پیکان توانست نیمه اول دیدار برابر این تیم را با پیروزی به پایان برساند....

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و پیکان تهران ساعت ۲۱ امشب در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه شهدای شهرقدس آغاز شد که نیمه نخست این بازی با برد یک بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی به اتمام رسید.

علی علیپور (۲۲) برای پرسپولیس گلزنی کرد.

دو تیم در حالی پس از چهارماه تعطیلی رقابت های لیگ برتر به دلیل بیماری کرونا بازی رسمی برگزار کردند که شیوع بیماری کرونا باعث عدم حضور تماشاگران در این بازی شده بود.

خودروسازان که برای باز کردن دروازه علیرضا بیرانوند بازی را تهاجمی آغاز کردند خیلی زود اسیر پاس های کوتاه و بلند سرخپوشان شدند تا بدترین خط دفاعی لیگ برتر چاره ای جز دفاع در مقابل صدرنشین فعلی این مسابقات نداشته باشند.

تاکتیک های یحیی گل محمدی که نشان می داد دنبال حملات پردامنه با تعداد بازیکن بالاست بالاخره در دقیقه ۲۲ با سانتر دقیق سیامک نعمتی و ضربه سر علی علیپور نتیجه داد تا گل اول این بازی وارد دروازه وحید شیخ ویسی در پیکان شود.

پس ازاین گل نیز بازیکنان هر دو تیم به حملات خود ادامه دادند تا گل های دیگری را در ۴۵ دقیقه ابتدایی به ثمر برسانند. اما تلاش آنها بخصوص پیکانی ها بی نتیجه ماند تا این بازی با تک گل علیپور در نیمه اول به اتمام برسد.

همچنین وحید امیری بازیکن پرسپولیس دردقیقه ۳۱ این دیدار دچار مصدومیت شد تا مهدی عبدی جای او را در این تیم بگیرد.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال پیکان تهران لیگ برتر فوتبال ایران