پرسپولیس همچنان بهترین مهمان لیگ

پرسپولیس در یازدهمین دیداری که به عنوان مهمان به میدان رفته بود، موفق شد نهمین برد خود را به دست بیاورد تا همچنان عنوان بهترین تیم مهمان لیگ را به خود اختصاص دهد ......

پرسپولیس در یازدهمین دیداری که به عنوان مهمان به میدان رفته بود، موفق شد نهمین برد خود را به دست بیاورد تا همچنان عنوان بهترین تیم مهمان لیگ را به خود اختصاص دهد.

صدرنشین لیگ هفدهم با کسب 29 امتیاز از 11 بازی خارج از خانه صاحب میانگین 2.63 امتیاز در این بخش شده است. شاگردان برانکو با این نتایج، رکورد برد 81.8 درصدی بازی های خارج از خانه را ثبت کردند تا عنوان بهترین مهمان لیگ هفدهم را از آن خود کنند.
سرخپوشان در دیدار مقابل تراکتورسازی، نفت تهران، گسترش فولاد، استقلال خوزستان، سایپا، پارس جنوبی جم، سپیدرود، سیاه جامگان و پیکان به عنوان مهمان به میدان رفتند که موفق به کسب 3 امتیاز از همه این 9 دیدار شدند. آنها در دور رفت و مصاف با سپاهان در اصفهان و بازی برگشت مقابل فولاد در اهواز به نتیجه مساوی دست یافتند.
پرسپولیس تا پایان فصل تنها 3 بار دیگر از تهران خارج خواهند شد و باید مقابل صنعت نفت آبادان، پدیده مشهد و ذوب آهن اصفهان در خانه حریفان به میدان بروند. البته آنها در دربی 86 و در مصاف با استقلال مهمان خواهند بود.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال