پرسپولیس هنوز طلب برانکو را تامین نکرده!

معاون اقتصادی پرسپولیس اعلام کرد که تنها بخشی از طلب برانکو تامین شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرسپولیس تنها چهار روز تا آخرین مهلت برای پرداخت طلب برانکو ایوانکوویچ فاصله دارد. این در حالی است که معاون اقتصادی پرسپولیس می‌گوید بخشی از طلب برانکو تامین شده و باشگاه درصدد این است که حواله دلاری بگیرد و همچنین باقی مانده این رقم را هم تامین کند.

یلوه در این باره گفته است: بخشی از منابع ریالی طلب برانکو تامین شده که در صدد هستیم ظرف چند روز آینده از طریق بانک مرکزی حواله ارزی را دریافت کنیم و به حساب ایشان واریز کنیم. با توجه به اوضاع اقتصادی و نرخ صعودی ارز، در تلاش هستیم باقیمانده طلب ایشان را نیز تامین کنیم و به حساب برانکو واریز کنیم

وی درباره ترابی هم عنوان کرد: مهدی ترابی با یک پشنهاد جالب توجه از قطر مواجه شده و با استناد به یکی از بندهای قراردادش می‌توانست یک طرفه فسخ کند، که اینکار را انجام داد، اما برای ماندن در تیم فرصت خواسته و ما هم منتظرش هستیم تا برای مذاکره در دفتر باشگاه حضور پیدا کند.

معاون رسول پناه درباره بشار رسن نیز عنوان کرد: بخشی از طلب بشار به صورت منابع ریالی تامین شده و در حال تبدیل آن به ارز هستیم که در اوایل هفته به بشار پرداخت کنیم و انشاءالله بعد از انجام این کار، امور مربوط به تمدید را انجام می‌دهیم.

بیشتر بخوانید:

محمد نادری؛ بلاتکلیف‌ترین بازیکن پرسپولیس

لک: برای حضور در پرسپولیس لحظه شماری کردم

 

 

تگ ها


عمان برانکو ایوانکوویچ تیم ملی عمان پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال