پرسپولیس وارد مهمترین ماه شده است/ روزهای سخت در انتظار سرخپوشان

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به عملکرد تیم ها در هفته های ابتدایی لیگ برتر گفت: با توجه به وضعیتی که کرونا به وجود آورده است کار سختی پیش روی آنها مخصوصا پرسپولیس است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، اسماعیل حلالی، در خصوص عملکرد تیم‌های لیگ برتری در دو هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال گفت: لیگ برتر امسال تحت تاثیر کرونا آغاز شده است. به هر حال تقویم بازی‌ها کمی دچار تغییر شده است و این باعث شد تا بدنسازی ابتدای فصل تیم‌ها تغییر پیدا کند.

کارشناس فوتبال ایران افزود: من فکر می‌کنم فشردگی بازی‌ها باعث شود تا تیم‌ها در اواسط فصل دچار مشکل شوند. ضمن اینکه نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا نیز باید در هفته، حداقل دو بار بازی کنند و این موضوع نیاز به آمادگی کامل بازیکنان دارد. همچنین پرسپولیس نیز باید در فینال لیگ قهرمانان فصل جاری بازی کند و به نظرم هیچ دیداری مهم‌تر از این بازی نیست.

پیشکسوت پرسپولیس درباره دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: به نظرم پرسپولیس به مهم‌ترین بازی خود رسیده است. آذرماه می‌تواند مهم‌ترین برگه از تاریخ این باشگاه باشد.

وی راجع به عملکرد این تیم در دو دیدار گذشته تصریح کرد: پرسپولیس تا حالا فقط یک گل زده است و این برای تیمی که مدافع عنوان قهرمانی در لیگ برتر و فینالیست آسیاست اهمیت زیادی دارد. با این حال من فکر می‌کنم مهدی عبدی خیلی زود می‌تواند خودش را در ترکیب پرسپولیس جا بیندازد. او در دربی به استقلال و در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به النصر گل زده است. پس او می‌تواند با تمرکز بیشتر در لیگ برتر هم شروع به گلزنی کند.

حلالی در پایان خاطرنشان کرد: حفظ قهرمانی سخت‌ترین کار برای هر تیمی است اما پرسپولیس نشان داده است می‌تواند خودش را بالا نگه دارد. به نظرم پرسپولیس با تمرکز بالا و حفظ آرامش تیمی می‌تواند به قهرمانی در آسیا برسد. هیچ چیز مهم‌تر از این امر برای هوادارانش نیست.

بیشتر بخوانید:

رکورد پرسپولیس مقابل نفت آبادان ارتقا یافت

بازگشت کریم باقری به تمرینات پرسپولیس

 

 

تگ ها


اسماعیل حلالی تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران لیگ قهرمانان فوتبال آسیا فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال