پرسپولیس و فولاد در غدیر - چرا آرنا افتتاح شد؟

برخلاف اعلام قبلی سازمان لیک دیدار فولاد و پرسپولیس در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد....

برخلاف اعلام قبلی سازمان لیک دیدار فولاد و پرسپولیس در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.

به گزارش مدال،سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در ‌حاشیه مراسم افتتاح ورزشگاه فولاد آره‌نا اعلام کرده بود که دیدار فولاد برابر پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ ‌برتر، بازی افتتاحیه ورزشگاه اختصاصی باشگاه فولاد است. اما به یک باره اعلام شد که این باشگاه برای نیم‌فصل دوم نیز به دلیل آماده نبودن پارکینگ ورزشگاه قصد دارد نه تنها این بازی، بلکه دیگر دیدارهای خانگی خود را در ورزشگاه غدیر میزبانی کند.

در همین ارتباط حبیب الله رضایی، مدیرعامل باشگاه فولادتاکید کرد: از آنجایی که پیش از این ورزشگاه غدیر را برای انجام رقابت‌های خانگی در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر به سازمان لیگ معرفی کرده بودیم، این بازی در غدیر انجام می‌شود. امروز در این خصوص مذاکراتی با جناب آقای افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان و همچنین آقای سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ انجام دادیم و مقرر گردید که با توجه به تعمیرات سیستم روشنایی ورزشگاه غدیر، این دیدار 2 ساعت زودتر و از ساعت 15 روز یکشنه 21 بهمن ماه همزمان با سایر بازی‌ها در دیگر استان‌ها برگزار شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص ورزشگاه فولاد آره نا نیز گفت: بخشی از روند تکمیل فضای خارجی این ورزشگاه که به جاده های دسترسی و پارکینگ آن مربوط می باشد توسط شهرداری اهواز در دست انجام است و با توجه به تکمیل نشدن آن امکان انتقال بازی‌ها در این مقطع زمانی امکانپذیر نمی‌باشد.

حال با توجه به این اتفاقات سوال این است که چرا مسوولان شرکت و باشگاه فولاد در حالی که هنوز پارکینگ‌های ورزشگاه اختصاصی‌شان آماده نشده بود، اصرار به افتتاح این ورزشگاه داشتند؟ ایا دلیل افتتاح ورزشگاه ناآماده فولاد آره نا دلیل خاصی داشت؟