پرسپولیس – پدیده/ جدال شش امتیازی برای صدرنشینی

پرسپولیس و پدیده فردا به میدان خواهند رفت....

پرسپولیس و پدیده فردا به میدان خواهند رفت.

در دیداری از هفته شانزدهم لیگ برتر، فردا (چهارشنبه) پرسپولیس و پدیده در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس و پدیده فردا در هفته شانزدهم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.


اطلاعات بازی:
ساعت: 17:00/ چهارشنبه 17 بهمن/ ورزشگاه آزادی تهران


تیم داوری:
داور وسط: مهدی سیدعلی/ کمک داوران: سعید قاسمی و علیرضا ایلدروم/ داور پشت دروازه: رضا مهدوی و امیر عرب براقی/ داور ویدیویی: علیرضا فغانی/ داور ذخیره: علی‌اکبر نوری/ ناظر داوری: زاهد بحرینی


غایبین احتمالی:
پرسپولیس مهدی ترابی را به دلیل محرومیت و محسن ربیع‌خواه، آدم همتی و حسین ماهینی را به دلیل مصدومت در اختیار ندارد. پدیده نیز علی نعمتی را به دلیل محرومیت در این دیدار در اختیار نخواهد داشت.


نمای بازی:
در هفتمین بازی از هفته شانزدهم لیگ برتر، پرسپولیس فردا در یک بازی 6 امتیازی میزبان پدیده خواهد بود. جدال تیم‌های دوم و سوم نیم‌فصل نخست لیگ برتر فردا در شرایطی برگزار خواهد شد که پرسپولیسی‌ها چند بازیکن جدید در نیم‌فصل به لیست خود اضافه کرده‌اند و پدیده برخلاف سرخ‌ها نیم‌فصل چندان شلوغی نداشته است. با توجه به توقف سپاهان مقابل نفت، تیم پیروز این دیدار به صدر جدول خواهد رسید و همین موضوع سبب شده تا حساسیت‌های این بازی بیش از پیش شود. پرسپولیسی‌ها هفته گذشته مقابل سپیدرود در جام حذفی پیروزی دشواری را به دست آوردند حال با بازگشت بیرانوند و کامیابی‌نیا و در حضور رسن امیدوارند عملکرد بهتری نسبت به بازی هفته گذشته از خود ارائه دهند. پدیده نیز پس از پشت سرگذاشتن یک اردوهای تمرینی فشرده، در تلاش است تا نیم‌فصل دوم را برخلاف نیم‌فصل نخست بدون شکست آغاز کند تا در ادامه فصل نیز در قامت یک مدعی ظاهر شود.


چهره‌های برتر:
علی علیپور و احمد نوراللهی چهره‌های کلیدی پرسپولیس برای این بازیکن هستند و امین قاسمی‌نژاد و مسعود ریگی بازیکنان کلیدی پدیده محسوب می‌شوند.


دوئل‌ها:
تقابل سروش رفیعی و مسعود ریگی در میانه میدان و جدال امین قاسمی‌نژاد و شجاع خلیل‌زاده در خط دفاعی پرسپولیس جالب خواهد بود.


تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 10 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم پرسپولیس 7 پیروزی بوده و 3 بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.


ترکیب احتمالی پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، سروش رفیعی، سیامک نعمتی و علی علیپور


ترکیب احتمالی پدیده:
یوسف بهزادی، محمدحسین مرادمند، عبدالله حسینی، مرتضی منصوری، محمدرضا ناصحی، مسعود ریگی، اکبر صادقی، سعید صادقی، محمد قاسمی‌نژاد، امین قاسمی‌نژاد و حسین مهربان