پرسپولیس پول بشار رسن را پرداخت کرد

سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد قرار است مدافع چپ این تیم جلسه‌ای برای تمدید قرارداد داشته باشند....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی رسول‌پناه درباره آخرین وضعیت محمد نادری و همکاری‌اش با پرسپولیس اظهار کرد: چند بار با او تماس گرفتیم و قرار است به باشگاه بیاید. منتظر هستیم نادری در باشگاه حضور پیدا کند. با مدیر برنامه‌های او نیز صحبت کردیم ولی هنوز به باشگاه نیامده است.

او درباره شرایط بشار رسن و پرداخت مطالبات این بازیکن عراقی ابراز کرد: امروز باید بخشی از مطالبات او را پرداخت می کردیم که این کار انجام شد و حالا منتظر هستیم به ایران بیاید.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: بالاخره مشکلات در پرسپولیس وجود دارد ولی درخواست تمام هواداران پرداخت مطالبات برانکو است که ما نیز تمام دغدغه خود را روی این موضوع گذاشتیم و امیدوار هستیم این پول پرداخت شود.

رسول‌پناه ادامه داد: این مطالبات مربوط به سال ۹۷ است و شکایت برانکو مربوط به همان سال است. دوره آقای عرب بوده که ایشان هم توجیه خاص خود را دارند. بالاخره در آن مقطع پول با دلار ۳ هزار تومانی پرداخت نشد و حالا ما باید با دلار ۳۱ هزار تومانی این مطالبات را بدهیم. آن هم با هزینه‌های زیادی که در باشگاه وجود دارد و واقعا فشار زیادی روی باشگاه است.

او عنوان کرد: همه فقط طرح و پیشنهاد می‌دهند و هیچکس به معنای واقعی کمک نکرده است. البته راهکارهایی برای تامین مطالبات برانکو به ما گفته شد و پیشنهاداتی دادند که فردا عملیاتی می‌شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره انتقادات برخی از پیشکسوتان گفت: بالاخره نیت پیشکسوتان هم خیر است ولی هواداران باید قضاوت کنند. الان هم یک موجی به وجود آمده که همه روی آن موج سوار شده‌اند. ما نسبت به تامین مطالبات برانکو وظیفه داریم و می‌دانیم که دغدغه تمام تماشاگران است ولی باشگاه دست تنها کارها را انجام می‌دهد؛ اگر کسی به ما کمک کرده، بیاید بگوید؛ فقط همه پیشنهاد می‌دهند.

تگ ها


بشار رسن مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال