پرسپولیس پیگیر مزایده سرنوشت ساز

باشگاه پرسپولیس امیدوار است با دستیابی به پیشنهاد مناسب کارگزاری برای اسپانسرینگ طول فصل، شرایط مناسبی را از این حیث دنبال کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از پایان همکاری باشگاه پرسپولیس با کارگزار قبلی، اکنون این باشگاه با برگزاری مزایده به دنبال این است تا بنگاه‌های اقتصادی مناسبی را به عنوان اسپانسر در طول فصل آتی به عنوان حامی خود ببیند و به همین منظور مزایده را برای این بحث در نظر گرفته است.

امروز با حضور معاونان و مدیران بخش‌های مختلف اداری، جلسه نهایی برای اصلاح پیش‌نویس قرارداد مزایده کارگزاری باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

ریاست این جلسه با جعفر سمیعی بود و مدیرعامل باشگاه با دقت بالایی، مطالعات بر روی بندهای مختلف این پیش‌نویس را زیر نظر گرفت.  در این جلسه بخش‌های دیگری از پیش‌نویس قرارداد کارگزاری با اصلاحاتی همراه شد که در نشست‌های قبلی، محل بحث و گفت‌وگو بود.

این پیش‌نویس قرارداد که با طی کردن مراحل گوناگون توسط تیم حقوقی بر اساس قوانین و با استفاده از تجارب گذشته تنظیم شده است، در روزهای گذشته نیز در جلسات تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفته بود تا زمینه‌ برگزاری مزایده قانونی را به وجود بیاورد. البته پیش‌نویس حاضر قبل از بارگزاری و شروع فرآیند مزایده، باز هم‌ مورد مطالعه و بررسی بیشتر توسط هیات مدیره قرار می‌گیرد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال