پرسپولیس چاره‌ای جز فروش بشار رسن و شجاع خلیل‌زاده نداشت

گزارشگر شبکه الکاس قطر گفت: پرسپولیس برای حل مشکل شکایت برانکو ایوانکوویچ و گابریل کالدرون راهی جز فروش بشار رسن و شجاع خلیل زاده نداشت....

به گزارش خبرنگار مهر، بشار رسن سه شنبه شب با انتشار پیامی در اینستاگرام خود اعلام کرد به خاطر مشکلات خانوادگی باید از پرسپولیس جدا شود. در بخشی از پیام بشار رسن آمده بود: «باشگاه به تعهداتش عمل کرده و راضی به جدایی من نیست و این فقط تصمیم شخصی خودم هست، من خانواده بزرگ و پرجمعیت دارم که الان به من نیاز دارن و من میدونم شما میتونید درک کنید و از من دلگیر نباشید برای جدایی، لطفاً کسی را مقصر این جریان ندونید چرا که من شخصاً تصمیم گرفتم.»

از باشگاه القطر به عنوان باشگاه بعدی بشار رسن یاد می‌شود که ظاهراً پیشنهاد بالایی را به این هافبک عراقی ارائه داده است.

«محمد السعدی» گزارشگر شبکه الکاس قطر یکی از نفراتی است که به خبر جدایی بشار رسن از پرسپولیس پرداخته است.

السعدی در توییتر خود نوشت: «هیچ راه حلی برای رفع مشکلات پرسپولیس بخصوص بعد از شکایت برانکو و کالدرون به جز پذیرش فروش شجاع خلیل زاده و بشار رسن وجود نداشت. من قبلاً هم گفته بودم. حقیقت این است که مشکل پرسپولیس در تورنمنت نیست بلکه بعد از تورنمنت خواهد بود و ناشی از عدم پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ توسط مدیریت باشگاه است.»

به گزارش خبرنگار مهر، البته شجاع خلیل زاده هنوز به صورت رسمی از پرسپولیس جدا نشده است ولی این احتمال وجود دارد که این بازیکن هم راهی تیم الریان قطر شود.

تگ ها


بشار رسن تیم فوتبال پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ شجاع خلیل‌زاده